X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Krzysztof Książek w Żelazowej Woli. Chopinowi na urodziny

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2019 11:11
Zapraszamy do obejrzenia koncertu, który odbył się w dniu 209. urodzin wielkiego kompozytora w Muzeum Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli. Za fortepianem: Krzysztof Książek. 

Program:

Fryderyk Chopin Nokturn c-moll op. 48 nr1, Mazurek c-moll op. 31 nr 1, Mazurek G-dur op. 50 nr 1, Mazurek C-dur op. 24 nr 2, Mazurek a-moll op. 7 nr 2, Mazurek g-moll op. 24 nr 1, Mazurek B-dur op. 7 nr 1, Mazurek b-moll op. 24 nr 4, Mazurek f-moll op. 7 nr 3, Mazurek As-dur op. 50 nr 2, Mazurek cis-moll op. 50 nr 3, Nokturn fis-moll op. 48 nr 2

wyk.: Krzysztof Książek - fortepian historyczny

Krzysztof Książek Krzysztof Książek. Fot. Wojciech Grzędziński / NIFC

Krzysztof Książek jest m.in. laureatem nagrody za najlepsze wykonanie mazurków ufundowanej przez Polskie Radio dla pianisty rywalizującego w I Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim na Instrumentach Historycznych.


Zobacz więcej na temat: Fryderyk Chopin Żelazowa Wola
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Koncerty z okazji 209. urodzin Fryderyka Chopina

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2019 20:05
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina zaprasza na koncerty organizowane wokół rocznicy urodzin genialnego polskiego kompozytora: 1 marca, a więc daty uznawanej przez samego Chopina jako dzień jego urodzin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paul McNulty: wzór fortepianu Chopina znaleźliśmy na Ukrainie

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2019 11:00
- Pomysł zbudowania kopii fortepianu Buchholtza z 1825 roku pojawił się 8 lat temu, w Roku Chopinowskim. Rozpoczęliśmy poszukiwania odpowiedniego instrumentu i znaleźliśmy go w Krzemieńcu na Ukrainie. Był w fatalnym stanie – mówił w Dwójce budowniczy kopii fortepianu Chopina.
rozwiń zwiń