X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Drzewka przyjaźni z Wejherowa od Dwójki dla anten Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2019 16:12
Kilkanaście młodych drzewek iglastych zostało zasadzonych w środę 24 lipca pod siedzibą Polskiego Radia przy al. Niepodległości w Warszawie oraz w ogrodzie radiowej Trójki przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7. Młode sosny i świerki to dar Nadleśnictwa Wejherowo dla Programu 2 Polskiego Radia, który "podzielił" się drzewkami ze swoimi siostrzanymi antenami – Jedynką, Trójką i Czwórką.
Audio
  • Drzewka przyjaźni z Wejherowa od Dwójki dla anten Polskiego Radia (Wybieram Dwójkę)
Nz od lewej: Monika Zając, Małgorzata Małaszko-Stasiewicz, Paweł Siwek, Beata Kwiatkowska, Aleksandra Jarosz i Aleksandra Łapkiewicz
N/z od lewej: Monika Zając, Małgorzata Małaszko-Stasiewicz, Paweł Siwek, Beata Kwiatkowska, Aleksandra Jarosz i Aleksandra ŁapkiewiczFoto: Katarzyna Fitzwilliams/PR

W miniony weekend 19-20 lipca Polskie Radio odwiedziło Puck, drugie po Zakopanem miasto na mapie Lato z Radiem Festiwal 2019. Jak w każdym z festiwalowych miast koncertom w piątek i sobotę towarzyszyło wiele atrakcji przygotowanych przez wszystkie anteny Polskiego Radia. W trakcie odbywającej się tam plenerowej akcji „Dwójka na Miejscu – Znaki Niepodległej. Ostatnie lato ‘39” zaprezentowało się m.in. Nadleśnictwo Wejherowo, które przygotowało dla słuchaczy warsztaty pirograficzne, czyli wypalania w drewnie. Na pamiątkę spotkania leśnicy z Pomorza podarowali dziennikarzom Programu 2 Polskiego Radia 12 młodych drzewek iglastych.


– Z radością przyjęliśmy ten "zielony" prezent i obiecaliśmy darczyńcom, że zasadzimy "wejherowsko-pucki las" na terenie Polskiego Radia – mówi Małgorzata Małaszko-Stasiewicz, dyrektorka radiowej Dwójki.

W ten sposób w środę 24 lipca, dzięki podarowanym drzewkom, zazieleniły się dwa radiowe trawniki – przy ulicy al. Niepodległości (gdzie zasadzone zostały drzewka Jedynki, Dwójki i Czwórki) i przy ul. Myśliwieckiej (podarowane radiowej Trójce).

– Te drzewka przypominać nam będą wspaniały czas spędzony nad Zatoką Pucką w trakcie Festiwalu Lata z Radiem oraz niezwykłą gościnność gospodarzy, a wreszcie wzorową współpracę z pozostałymi Antenami Polskiego Radia – dodaje Małgorzata Małaszko-Stasiewicz.

Kolejnymi miastami, które Program 2 Polskiego Radia odwiedzi w ramach trasy "Dwójka na Miejscu – Znaki Niepodległej. Ostatnie lato ‘39" będą: Augustów (27 lipca), Hel (3 sierpnia) i Stalowa Wola (10 sierpnia), gdzie odbędzie się trzeci weekend z Lato z Radiem Festiwal 2019 (9-10 sierpnia).

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak