Plastic poetry, czyli kontrast dwóch światów. Koncert w Szpilmanie!

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2019 07:38
- "Plastik", coś chemicznego, co nas otacza, i poezja, coś tajemniczego i nieodgadnionego. Wydawało nam się, że kontrast tych dwóch światów może dać coś interesującego – tłumaczył Kamil Piotrowicz tytuł płyty "Plastic poetry", którą stworzył razem z Irkiem Wojtczakiem. W czwartek 28 listopada o godz. 20.00 w Studiu PR im. Władysława Szpilmana odbędzie się koncert promujący ten album.
Audio
  • Kamil Piotrowicz o płycie "Plastic poetry" (Wybieram Dwójkę)
Irek Wojtczak i Kamil Piotrowicz
Irek Wojtczak i Kamil PiotrowiczFoto: Mat. prasowe

"Plastic poetry" to premierowy album międzypokoleniowego duetu: Irka Wojtczaka (saksofon tenorowy/saksofon sopranowy) oraz Kamila Piotrowicza (fortepian). Improwizowana sesja została zarejestrowana w listopadzie 2018 roku w Bielsku-Białej podczas trasy koncertowej duetu w południowej Polsce. Teraz znakomici muzycy zaimprowizują dla nas.

- Irek jest wspaniałym artystą, legendą środowiska, jest mistrzem. Kiedy zaproponował mi współpracę, bardzo się ucieszyłem. A koncerty z nim są zawsze piękną podróżą – podkreślał Kamil Piotrowicz. 

Zapraszamy na koncert do Studia PR im. Władysława Szpilmana. Bilety do nabycia w sklepie Polskiego Radia oraz przed koncertem.

***

Gość: Kamil Piotrowicz

Prowadził: Andrzej Zieliński

Data emisji: 28.11.2019

Godzina emisji: 17.10

Materiał został wyemitowany w audycji "Wybieram Dwójkę".

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak