X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nagrody "Muzyka Źródeł" wręczone!

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2013 09:00
- To nie tylko uhonorowanie wybitnych twórców, lecz także wyraz wdzięczności Radiowego Centrum Kultury Ludowej - mówiła Małgorzata Małaszko, Dyrektor Programu 2 Polskiego Radia, o nagrodzie "Muzyka Źródeł" przyznanej Mariannie Bączek i Zdzisławowi Marczukowi.
Audio
  • Małgorzata Małaszko, Dyrektor Programu 2 Polskiego Radia, wręcza nagrodę "Muzyka Źródeł" (Dwójka)
Marianna Bączek z Bandyś i Zdzisław Marczuk z Zakalinek - laureaci nagrody Muzyka Źródeł
Marianna Bączek z Bandyś i Zdzisław Marczuk z Zakalinek - laureaci nagrody "Muzyka Źródeł"Foto: Grzegorz Śledź/PR2"Muzyka Źródeł" to nagroda Programu 2 Polskiego Radia, którą honorujemy ludowych artystów, kultywujących tradycję, przekazujących ją kolejnym pokoleniom i w szczególny sposób obecnych na antenie naszego programu. - Nie tylko wybitne osiągnięcia artystyczne decydują o przyznaniu tej nagrody, lecz także współpraca z radiową Dwójką - powiedziała podczas wręczania nagród Dyrektor Programu 2 Polskiego Radia Małgorzata Małaszko. - Bez zgody i udziału dzisiejszych laureatów tej współpracy by nie było - dodała.

Adwentowe strachy Marianny Bączek. Posłuchaj rozmowy z artystką >>>

W niedzielę 15 grudnia, podczas koncertu z cyklu "Muzyczna Scena Tradycji", wyróżnienia wręczone zostały po raz pierwszy. - Od tego momentu zaczyna się historia tej nagrody - mówiła Małgorzata Małaszko. Zapowiedziała też, że od następnego roku Muzyka Źródeł wręczana będzie podczas najważniejszego folkowego wydarzenia w Polskim radiu - Festiwalu "Nowa Tradycja".

Laureatami "Muzyki Źródeł" zostali kurpiowska śpiewaczka Marianna Bączek z Bandyś i podlaski skrzypek Zdzisław Marczuk z Zakalinek.
"Melodie przychodzą do mnie przy pracy". Posłuchaj rozmowy ze Zdzisławem Marczukiem>>>

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Melodie przychodzą do mnie przy pracy

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2013 17:29
- Rzucam wtedy obrządek i lecę do mieszkania. Nasnuje mi się początek czy refren, to łapię za magnetofon, żeby nagrać albo sobie w nuty zapiszę. Inaczej zapomnę - opowiadał w Dwójce Zdzisław Marczuk, skrzypek z Zakalinek na Podlasiu, laureat pierwszej edycji nagrody "Muzyka Źródeł".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Muzyka źródeł". Adwentowe strachy Marianny Bączek

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2013 14:00
- Baliśmy się opowieści babci. Raz się nawet popłakałam - opowiadała w rozmowie z Anną Szewczuk znakomita kurpiowska śpiewaczka, laureatka tegorocznej nagrody Programu Drugiego Polskiego Radia "Muzyka Źródeł".
rozwiń zwiń