X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Znamy laureatów Folkowego Fonogramu Roku!

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2015 21:33
W konkursie na fonogramy inspirowane tradycjami muzycznymi świata zwyciężyła płyta "Berjozkele - kołysanki jidysz" Oli Bilińskiej.
Ola Bilińska, której płyta Berjozkele - kołysanki jidysz zwyciężyła w konkursie Folkowy Fonogram Roku 2014, podczas Nowej Tradycji 2014
Ola Bilińska, której płyta "Berjozkele - kołysanki jidysz" zwyciężyła w konkursie Folkowy Fonogram Roku 2014, podczas "Nowej Tradycji" 2014Foto: Grzegorz Śledź/PR2

Konkurs na Folkowy Fonogram Roku towarzyszy festiwalowi "Nowa Tradycja" od 2002 roku. Jego celem jest promocja muzyki folkowej w Polsce.

Folkowy Fonogram Roku 2014. Poznaj opinie jurorów! >>>

Jury Folkowego Fonogramu Roku 2014 w składzie:  Simon Broughton ("Songlines Magazine"), Lopa Kothari (BBC Radio 3), Bartek Chaciński (tygodnik "Polityka"), Tomasz Janas (kultura.poznan.pl), Jacek Hawryluk (Polskie Radio, Program 2) i Kuba Borysiak (Polskie Radio, Program 2) przyznało następujące nagrody: I nagrodę i tytuł Folkowego Fonogramu Roku 2014 płycie "Berjozkele - kołysanki jidysz" Oli Bilińskiej; II nagrodę płycie "Acatao" Michała Czachowskiego; III nagrodę płycie "Wiano" zespołu Sutari.

Gratulujemy!

''

jp/mc

Zobacz więcej na temat: folk MUZYKA Płyty
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Mistrz Manole". Zobacz spektakl z inauguracji "Nowej Tradycji"!

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2015 20:00
Oparte na znanej rumuńskiej legendzie przedstawienie odbyło się w pierwszym dniu festiwalu w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia nagrania wideo.
rozwiń zwiń