X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

„Nowa Tradycja” i „Muzyka Świata” na moje.polskieradio.pl

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2010 13:01
Polskie Radio uruchomiło na platformie internetowej moje.polskieradio.pl dwa nowe kanały muzyczne – „Nowa Tradycja” i „Muzyka Świata”, które szczególnie ucieszą wiernych Słuchaczy Programu 2 oraz wszystkich miłośników world music i folku.
Audio

„Nowa Tradycja” to kanał poświęcony popularnemu i cenionemu Festiwalowi Folkowemu Polskiego Radia, organizowanemu od 1998 roku. W ramach imprezy odbywają się m.in. konkurs, w którym biorą udział nowe zespoły inspirujące się polską muzyką ludową oraz muzyką mniejszości etnicznych, występy polskich i zagranicznych gwiazd, a także plebiscyt na Folkowy Fonogram Roku, czyli najciekawsze folkowe wydawnictwo minionego roku. Za pośrednictwem kanału „Nowa Tradycja” zaprezentowane zostaną koncerty laureatów konkursu oraz nagrodzone albumy.

„Muzyka Świata” – utwory prezentowane w tym kanale pochodzą z prywatnych zbiorów Wojciecha Ossowskiego, znawcy muzyki folkowej, dziennikarza związanego z radiową Dwójką i Trójką. Swoją kolekcję kompletował przez 25 lat, prowadząc wiele audycji na antenach Polskiego Radia.

Moje.polskieradio.pl to jeden z najważniejszych projektów realizowanych na 85-lecie Polskiego Radia. Nie jest przedsięwzięciem stricte komercyjnym, wpisuje się bowiem w misyjną rolę nadawcy publicznego. Za pośrednictwem tego nowoczesnego narzędzia Polskie Radio, na niespotykaną dotychczas skalę, może zaprezentować własny dorobek. Po raz pierwszy tak szeroko dostępne w sieci są radiowe archiwalia, zawierające blisko milion pozycji. Dotychczas Polskie Radio uruchomiło 70 kanałów tematycznych, do końca roku planowane jest udostępnienie kolejnych 15.

Zobacz więcej na temat: POLSKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak