X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Warsztaty muzyczne na festiwalu Skrzyżowanie Kultur

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2012 16:21
Maria Pomianowska zaprasza na wydarzenie tegorocznego wrześniowego festiwalu w Warszawie.
Audio
  • Maria Pomianowska zaprasza na Warsztaty muzyczne na festiwalu Skrzyżowanie Kultur
Maria Pomianowska
Maria PomianowskaFoto: materiały promocyjne

Nawiązując do tematu przewodniego tegorocznego festiwalu, mistrzowie Warsztatów 2012 przez 6 dni wprowadzą swych uczniów w arkana śpiewu indyjskiego, rytmów Persji oraz koreańskiego pansori – stylu wokalnego, który od lat szokuje swą ekspresją publiczność na wszystkich kontynentach. Chętni dowiedzą się jak Hindusi grają na skrzypcach najpopularniejsze formy muzyczne Indii – ragi i jak mieszkańcy Madagaskaru tańczą wyrażając swe emocje poprzez ruch. Syberyjski konstruktor nowych multikulturowych instrumentów poprowadzi klasę improwizacji, a rosyjski "Paganini bałałajki" opowie i nauczy zainteresowanych jak zostać Jimmym Hendrixem grając na mandolinie. Jak co roku nie zabraknie też klasy instrumentów perkusyjnych, a finałem warsztatów będzie jedyny w swoim rodzaju koncert. W jednym bowiem miejscu i czasie spotykają się wspaniali artyści z różnych zakątków świata. Pracując tydzień z uczestnikami Warsztatów przygotują swój własny autorski program, który będzie zaprezentowany na scenie Festiwalu Skrzyżowanie Kultur. Taki koncert już nigdy się nie powtórzy. Trudno bowiem założyć sytuację artystyczną, w której wielcy mistrzowie z dalekich i bliskich krajów świata spotkają się raz jeszcze w tym samym składzie tworząc jedyny w swoim rodzaju program artystyczny. To jest możliwe tylko raz i tylko na koncercie Mistrzowie na Skrzyżowaniu Kultur.

- Zapisy już trwają - mówiła w audycji Kuby Borysiaka Maria Pomianowska. - Dobrze zapisać się już, dobrze też kupić już bilety, bo potem nie ma. Chodzą ludzie z kartkami "kupię bilet', mnie się serce kraje, ale przepisów BHP trzeba przestrzegać, bo inaczej grozi to likwidacją Festiwalu!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Muzyczne skarby Orientu na Skrzyżowaniu Kultur 2012

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2012 14:35
Syryjscy derwisze i azerbejdżański śpiewak, którego głos uznawany jest za jeden z cudów świata, będą gośćmi kolejnej edycji warszawskiego festiwalu muzyki świata.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nadchodzi 8. Festiwal "Skrzyżowanie Kultur"

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2012 16:57
Dyrektor artystyczna festiwalu - Maria Pomianowska - opowiadała o atrakcjach zbliżającego się święta muzyki świata.
rozwiń zwiń

Czytaj także

3/4 ludności świata słucha azjatyckiej muzyki

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2012 11:00
Orient - to temat tegorocznej edycji festiwalu Skrzyżowanie Kultur. W tym roku usłyszymy strażników tradycji, awangardzistów i rewolucjonistów.
rozwiń zwiń