X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rok 1939. Historia i literatura. Styczeń

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2009 16:04
14 lutego 2009, godz. 12:05
Audio

W sobotę zapraszamy na drugą audycję z nowego cyklu przygotowanego z okazji przypadającej w tym roku 70. rocznicy wybuchu wojny.

O wydarzeniach politycznych w styczniu 1939 roku mówi prof. Rafał Habielski z Uniwersytetu Warszawskiego, wydarzenia literackie omawia prof. Piotr Śliwiński z Uniwersytetu Poznańskiego a o premierach teatralnych jakie odbyły się w lutym 1939 roku mówi Tomasz Mościcki. W audycji wykorzystano fragmenty Dzienników Marii Dąbrowskiej i Zofii Nałkowskiej, a także fragmenty recenzji teatralnych Antoniego Słonimskiego, Adama Grzymały-Siedleckiego i Józefa Syruczka oraz wiersz Józefa Łobodowskiego Noc nad warszawą. Kalendarium pochodzi z Almanachu 1939 wydanego przez Muzeum Powstania Warszawskiego.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak