X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dialogi niesceniczne z Grażyną Barszczewską

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2011 07:00
Spotkanie z cenioną i popularną aktorką na antenie Dwójki w sobotę o 12.00. W rozmowie z gościem udział wezmą również słuchacze.
Audio

"Dialogi niesceniczne" to dwójkowy cykl, który proponujemy słuchaczom w czasie wakacji. W audycjach rozmawiamy z aktorkami i aktorami na temat ich ról teatralnych, filmowych i radiowych, specyfiki ich zawodu w dzisiejszych czasach, o ciekawych lekturach i indywidualnych, niezwiązanych z zawodem, pasjach i fascynacjach.

W najbliższej audycji spotkamy się z Grażyną Barszczewską – aktorką teatralną, filmową, kabaretową i radiową, laureatką "Wielkiego Splendora" i Złotego Mikrofonu, Mistrzem Mowy Polskiej.

Grażyna Barszczewska debiutowała w 1970 roku w na scenie Teatru Ludowego w Nowej Hucie rolą w „Czajce” Czechowa. W latach 1972-1983 występowała w warszawskim Teatrze Ateneum.  Od 1983 należy do zespołu Teatru Polskiego w Warszawie. W latach 1995-1997 występowała w Teatrze Współczesnym we Wrocławiu.  Aktorka gościła również na dużym ekranie. W ostatnich latach zobaczyć ją można było w takich filmach jak „Nie opuszczaj mnie” Ewy Stankiewicz czy „Nightwatching” Petera Greenawaya. Grała również w wielu serialach telewizyjnych jak „Kariera Nikodema Dyzmy’, „07 zgłoś się” czy „Niania”.

Do udziału w rozmowie z naszym gościem zapraszamy również słuchaczy (tel. 22 645 22 22).

Autorki audycji: Iwona Malinowska i Bogumiła Prządka.

23 lipca (sobota), godz. 12:00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Gajos zdradza swoje tajemnice

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2011 15:50
Za czwartym razem mi się udało, nie wiem skąd ten upór, bo nie odnajduję w sobie takich cech charakteru - tak swoje początki aktorskiej kariery opisuje Janusz Gajos.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zezowate szczęście Bogumiła Kobieli

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2012 09:18
Gdyby w latach 60. istnieli w Polsce celebryci, mógłby być jednym z nich. Tragiczny wypadek w lipcu 1969 roku przerwał jednak jego krótką karierę. Dziś kolejna rocznica śmierci Bogumiła Kobieli.
rozwiń zwiń