X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zapiski ze współczesności: Tadeusz Szyma

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2009 21:39
23 lutego 2009, godz. 11:45
Audio

W tym tygodniu gościem "Zapisków ze współczesności" będzie Tadeusz Szyma - dziennikarz, krytyk filmowy, poeta, dokumentalista.

Tadeusz Szyma studiował polonistykę i filozofię na Uniwersytecie Jagiellońskim, był redaktorem Tygodnika Powszechnego, kierownikiem Działu Dokumentu Programu 1 Telewizji Polskiej. Jest autorem kilku filmów dokumentalnych poświęconych papieżowi Janowi Pawłowi II i dokumentów, których bohaterami są m. in. królowa Jadwiga, kardynał Adam Sapieha i arcybiskup Józef Teodorowicz, a także współautorem albumów o Ziemi Świętej, Asyżu, Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i autorem książki "Z Karolem Wojtyłą wędrowanie po Polsce", wydał tom "Więcej wierszy nie pamiętam".

W gawędach Tadeusza Szymy usłyszymy m. in. o jego dzieciństwie spędzonym w Częstochowie i o studiach na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także o późniejszych latach.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku, o 11.45.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak