X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Festiwal "Dwa Teatry - Sopot 2011" na antenie Dwójki

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2011 18:23
W dniach 18 – 20 czerwca odbędzie się XI Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej.
Audio

- Do Sopotu trzeba przyjechać - mówi Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia. - Nawet więcej: warto przyjechać, warto tak ułożyć sobie życie, żeby te trzy dni spędzić w Sopocie.

Aby posłuchać rozmowy z Januszem Kukułą, wystarczy kliknąć ikonę dźwięku w ramce "Posłuchaj" po prawej stronie.

Sopocki Festiwal "Dwa Teatry" jest unikatowym w skali europejskiej przeglądem teatralnej twórczości mediów publicznych, połączonym z konkursem spektakli Teatru Telewizji i słuchowisk Teatru Polskiego Radia, które były emitowane lub wyprodukowane w minionym roku.

Od pięciu lat przyznawana jest Wielka Nagroda Festiwalu "Dwa Teatry" za wybitne osiągnięcia aktorskie w Teatrze Polskiego Radia i Teatrze Telewizji Polskiej. Dotychczasowymi laureatami tej prestiżowej nagrody zostali: Gustaw Holoubek, Danuta Szaflarska, Wiesław Michnikowski, Piotr Fronczewski i Janusz Gajos. W tym roku Wielka Nagroda zostanie wręczona Jerzemu Treli.

Zapraszamy do śledzenia naszego Studia Festiwalowego. W sobotę o 19:00 rozmawiać będziemy z Dyrektorami Artystycznymi Festiwalu: Wandą Zwinogrodzką i Januszem Kukułą. Przedstawimy też relację z warsztatów, które z dziećmi prowadzić będzie Jan Warenycia, reżyser radiowy. Nie może też zabraknąć wspomnień o Krzysztofie Kolbergerze i Andrzeju Piszczatowskim.

W niedzielę o godz. 16:00 zapraszamy do wysłuchania rozmów z reżyserami i aktorami. Opowiemy też o miejscach w których odbywają się imprezy festiwalowe, a także zajrzymy za kulisy Festiwalu. Będziemy też rozmawiać z festiwalową publicznością.

18 czerwca (sobota), godz. 19:00

19 czerwca (niedziela), godz. 16:00

Od pięciu lat przyznawana jest Wielka Nagroda Festiwalu „Dwa Teatry” za wybitne osiągnięcia aktorskie w Teatrze Polskiego Radia i Teatrze Telewizji Polskiej. Dotychczasowymi laureatami tej prestiżowej nagrody zostali : Gustaw Holoubek, Danuta Szaflarska, Wiesław Michnikowski, Piotr Fronczewski i Janusz Gajos. W tym roku Wielka Nagroda zostanie wręczona Jerzemu Treli.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Krzysztof Kolberger – wspomnienie

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2011 13:41
Posłuchaj jak wybitnego aktora wspominają Janusz Kukuła – dyrektor Teatru Polskiego Radia, Jan Englert – dyrektor Teatru Narodowego oraz Jacek Szczerba - krytyk filmowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Po prostu Piszczat

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2011 10:18
Wspomnienie o Andrzeju Piszczatowskim - niedawno zmarłym aktorze i reżyserze związanym z Polskim Radiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rusza XI Festiwal Dwa Teatry!

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2011 12:45
To święto teatru w nietypowej formie. W Sopocie w ten weekend zaprezentowanych zostanie 16 słuchowisk radiowych i 11 spektakli teatru telewizji.
rozwiń zwiń