Zapraszamy na spotkanie z Joanną Freszel

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2016 12:40
Gościem audycji "Five o'clock" będzie niezrównana wykonawczyni muzyki najnowszej. Zachęcamy do wzięcia udziału w programie.
Joanna Freszel to jeden z najbardziej interesujących sopranów młodego pokolenia
Joanna Freszel to jeden z najbardziej interesujących sopranów młodego pokoleniaFoto: . Anna Konieczna-Purchala/materiały prasowe

Jej debiutancka płyta właśnie zdobyła nagrodę Złotego Orfeusza przyznawaną we Francji przez Academie du Disque Lyrique​.

Ale droga do kariery śpiewaczki była dość kręta - Joanna Freszel, zanim jeszcze rozpoczęła studia na Uniwersytecie Muzycznym w Warszawie, uzyskała dyplom Ochrony Środowiska. 

Na spotkanie z Joanną Freszel i jej muzycznymi gośćmi zapraszamy do Studia PR im. Władysława Szpilmana w sobotę 9 lipca o godz. 17.00.

Rezerwacja wejściówek pod adresem: fiveoclock@polskieradio.pl

Retransmisja audycji "Five o'clock" na antenie Dwójki 30 lipca.

Zapraszam

Agata Kwiecińska

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Odcinek mizofoniczny". Zaskakujące dźwięki w pruskiej fortyfikacji

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2016 10:02
W "Pop-południu" zaprosiliśmy Państwa na "Odcinek mizofoniczny" - pierwsze wydarzenie z nowego cyklu Instytutu Kultury Miejskiej w Gdańsku, którego formuła łączy w sobie muzykę, sztukę wideo, elementy teatru, performansu oraz innych dziedzin sztuki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Kwieciński i muzyczne nastroje

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2016 19:00
– Pomyślałem sobie: dlaczego tworzę taką smutną i ciężką muzykę? Zrozumiałem, że trzeba szukać porozumienia z publicznością – wspominał kompozytor pewne przełomowe wydarzenie.
rozwiń zwiń