X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pełnosprawni na scenie

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2014 14:00
W czwartkowym "Poranku Dwójki" opowiemy o Teatrze 21. Członkami tego zespołu są uczniowie oraz absolwenci szkoły "Dać Szansę", osoby z zespołem Downa i autyzmem.
Zdjęcie ze spektaklu Teatru 21 Statek miłości. Odcinek 1
Zdjęcie ze spektaklu Teatru 21 "Statek miłości. Odcinek 1"Foto: Marta Ankiersztejn

Instytucja narodziła się z warsztatów teatralnych prowadzonych w Zespole Społecznych Szkół Specjalnych "Dać Szansę" w Warszawie. Okazało się, że zarówno reżyserkę, jak i grupę aktorów interesuje systematyczna oraz intensywna praca teatralna, dlatego też postanowili wspólnie powołać do życia Teatr 21 - miejsce twórczych poszukiwań, spotkań towarzyskich, bezpieczną przestrzeń na coraz odważniejsze i bliższe spotkania ze sobą i widzem. Zawsze w kontekście teatru. Gościem "Poranka Dwójki" po 8.35 będzie Justyna Sobczyk, która prowadzi ten zespół.
Natomiast po godz. 7.45 naszym gościem będzie Paulina Zacharek, dyrektorka Se-ma-for Muzeum Animacji.
Ponadto w audycji: przegląd prasy, kalendarium i piosenka z rekomendacją. Nie zabraknie płyty tygodnia. Jak zawsze będziemy mieli dla słuchaczy zaproszenia na wydarzenia kulturalne.
Na audycję zaprasza Marcin Pesta.

23 stycznia (czwartek), godz. 6.00-9.00

mc/jp

Zobacz więcej na temat: autyzm TEATR zespół downa
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Teatr niepełnosprawnych: sztuka czy terapia?

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2013 17:02
– Społeczeństwo żyje w pośpiechu, wszyscy gdzieś biegniemy. Osoby, które nie mogą w tym pędzie uczestniczyć są wykluczane – opowiadał w "Notatniku Dwójki" Urs Beeler założyciel Teatru Hora dla osób upośledzonych umysłowo.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dominik Połoński chce więcej

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2013 16:00
- To ekstremista dokonujący wielkich rzeczy zarówno w muzyce, jak i w życiu prywatnym - mówił w Dwójce Bartosz Panek o bohaterze swojego reportażu "Chcę więcej", Dominiku Połońskim, jedynym na świecie artyście, który gra na wiolonczeli tylko prawą ręką.
rozwiń zwiń