X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Karta 77 w obronie praw człowieka

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2014 14:52
We wtorkowym "Notatniku Dwójki" porozmawiamy o tym, jak narodziła się Karta 77 i co zmieniła w świadomości czechosłowackiego społeczeństwa.
Audio

1 stycznia 1977 r. intelektualiści czechosłowaccy podpisali Kartę 77 - manifest w obronie praw człowieka. Powstanie deklaracji, niecałe 9 lat po krwawym stłumieniu ”Praskiej Wiosny”, było początkiem przemian w komunistycznej Czechosłowacji.

Praga 1968 - serwis specjalny>>>

O manifeście w "Notatniku Dwójki" opowiedzą: Petruška Šustrová, publicystka i rzeczniczka Karty 77, Mariusz Surosz, historyk, prezes Ośrodka Karta, redaktor naczelny "Karty" Zbigniew Gluza oraz były opozycjonista, członek Stowarzyszenia Solidarność Polsko-Czesko-Słowacka - Zbigniew Janas.

Zobacz serwis specjalny o Czerwcu 1976>>>

Na audycję zaprasza Aldona Łaniewska-Wołłk.

11 lutego (wtorek), godz. 15.00-15.30

mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak