X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Harcerstwo - między tradycją, a współczesnością

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2014 22:00
Bóg, Honor, Ojczyzna: trzy filary patriotyzmu, trzy hasła pielęgnowane przez harcerzy. Czy w takiej formie harcerstwo jest atrakcyjne dla nowych pokoleń? O tym porozmawiamy w Dwójce w sobotnie popołudnie.
Uczestnicy Międzynarodowego Zlotu Harcerzy i Skautów Wicek 2013 podczas przemarszu ulicami Torunia do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP
Uczestnicy Międzynarodowego Zlotu Harcerzy i Skautów "Wicek 2013" podczas przemarszu ulicami Torunia do kościoła pw. Wniebowzięcia NMPFoto: PAP/Tytus Żmijewski

Zdaniem niektórych harcerstwo spełnia dziś rolę niszy, dzięki której można wyrwać się z blichtru, powierzchowności, mainstreamowego pośpiechu, stabloidyzowanej rzeczywistości. W "Przestrzeniach kultury" zastanowimy się nad aktualną kondycją tej młodzieżowej organizacji. Czy mają dla harcerzy znaczenie podziały z przeszłości - ZHR a ZHP? O tym porozmawiamy z dr Robertem Wyszyńskim, Wojtkiem Puchaczem z ZHP i Wiesławem Turzańskim z ZHR.

Na audycję zaprasza Bartosz Panek.

3 maja (sobota), godz. 12.00-13.00

bch/mm

Zobacz więcej na temat: harcerstwo
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czy na Ukrainie trwa powstanie narodowe?

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2014 15:00
– Najgłębszą warstwą protestów jest świadomość zagrożenia bytu narodowego, które niesie ze sobą imperialna polityka Rosji. To, co dzieje się na Ukrainie, przybiera więc charakter patriotycznego zrywu – mówił w Dwójce publicysta Mirosław Czech.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mariusz Szczygieł: kocham u reporterów ich obsesje

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2014 15:37
– Szukając tekstów, starałem się, żeby to buzowało jak w szampanie – o nowo wydanej "Antologii polskiego reportażu XX wieku" opowiadał w Dwójce redaktor tej niecodziennej publikacji Mariusz Szczygieł.
rozwiń zwiń