X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Małgorzata Omilanowska - kultura według nowej minister

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2014 18:19
W środowym programie "Wybieram Dwójkę" spotkamy się z prof. Małgorzatą Omilanowską, historyk sztuki, od 17 czerwca 2014 r. nową minister kultury i dziedzictwa narodowego, która zastąpiła na tym stanowisku Bogdana Zdrojewskiego.
Dotychczasowa wiceminister kultury Małgorzata Omilanowska zastąpiła ministra Bogdana Zdrojewskiego, który zdobył mandat do Parlamentu Europejskiego.
Dotychczasowa wiceminister kultury Małgorzata Omilanowska zastąpiła ministra Bogdana Zdrojewskiego, który zdobył mandat do Parlamentu Europejskiego.Foto: PAP/Tomasz Gzell

Ponadto w audycji: zapowiedź wystawy "Slow Future" w warszawskim Centrum Sztuki Współczesnej, a także relacja naszego korespondenta z Moskwy Macieja Jastrzębskiego o polsko-rosyjskich relacjach w dziedzinie kultury.

Na "Wybieram Dwójkę" zaprasza Justyna Piernik.

25 czerwca (środa), godz. 16.00-18.00

mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bogdan Zdrojewski: bronię prawa do eksperymentu, a więc także do błędu

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2014 16:00
- Oczywiście narodowe instytucje kultury powinny realizować również przedsięwzięcia skierowane do gustów bardziej konserwatywnych. Natomiast jedyną granicę poszukiwań artystycznych wyznacza polskie prawo - mówił goszczący w Dwójce minister kultury.
rozwiń zwiń