X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Medal Goethego dla Krystyny Meissner

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2014 08:59
Laureatka nagrody - przyznawanej przez Instytut Goethego za wieloletnie zasługi w poszukiwaniu sposobów międzynarodowej wymiany i współpracy w obrębie kultury - będzie gościem audycji "Wybieram Dwójkę".
Medal Goethego. W tym roku prestiżową nagrodę otrzymała Krystyna Meissner
Medal Goethego. W tym roku prestiżową nagrodę otrzymała Krystyna MeissnerFoto: Detlef Gräfingholt, Das Bundesarchiv, lic. (wikipedia)

Medal Goethego to jedno z najbardziej prestiżowych odznaczeń dla ludzi światowego teatru i opery. Wręczenie nastąpi podczas ceremonii, która odbędzie się w Weimarze 28 sierpnia, kiedy to przypada rocznica urodzin patrona nagrody. Oprócz Krystyny Meissner laureatami wyróżnienia w tym roku zostali: niedawno zmarły belgijski dyrektor operowy Gerard Mortier i słynny amerykański reżyser Robert Wilson.

W audycji "Wybieram Dwójkę" porozmawiamy także o nowej wystawie w warszawskim Centrum Sztuki Współczesnej - "After the Crisis", a także zapowiemy środowy koncert na Festiwalu "Chopin i jego Europa" (solowy recital Xaviera de Maistre). Zaprasza Adam Suprynowicz.

27 sierpnia (środa), godz. 16.00-18.00

mm/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ludwik Sempoliński – wielki artysta małych scen

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2019 05:50
Był niezmordowany. Kiedy jego uczniowie padali ze zmęczenia podczas ćwiczeń, on nadal pokazywał im kolejne kroki. Pasję tę było widać również podczas jego niezapomnianych występów na scenach teatralnych i kabaretowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Louis de Funes - duchowy brat Kaczora Donalda

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2014 17:09
- De Funes z najwyższym napięciem oglądał disneyowskie kreskówki o Kaczorze Donaldzie, który jest cholerykiem i zachowuje się nadzwyczaj gwałtownie. Gdybyśmy zestawili jakiś film komika, z najlepszego okresu jego twórczości, z tą bajką, bylibyśmy bardzo zaskoczeni - opowiada w radiowej Jedynce Andrzej Kołodyński, krytyk filmowy.
rozwiń zwiń