X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mykietyn i Szymański według "Królewskich"

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2015 21:21
W najbliżej Płytomani przedstawimy nowe długo wyczekiwane nagranie Royal String Quartet, dla wytwórni Hyperion.
Royal String Quartet. Na kolejnych płytach dla brytyjskiej wytwórni zespół promuje polskich kompozytorów XX i XXI stulecia.
Royal String Quartet. Na kolejnych płytach dla brytyjskiej wytwórni zespół promuje polskich kompozytorów XX i XXI stulecia.Foto: Grzegorz Śledź/PR2

Na płycie znalazły się kompozycje Pawła Szymańskiego i Pawła Mykietyna. Poza tym w "Płytomani": Paul Lewis gra „Obrazki z wystawy” Musorgskiego i Fantazję op. 17 Schumanna (Harmonia Mundi); Michał Nagy opowiada o nowej płycie "Guitr4mation" (Trans4mation, Gramola); a Piotr Kamiński, w „Złotej Setce” przedstawia legendarne nagranie Symfonii "Reńskiej" Schumanna.

***

Na "Płytomanię" w niedzielę (8.02) w godz. 15.00-16.00 zaprasza Jacek Hawryluk.

mm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Royal String Quartet zmagania z wichurą

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2014 13:30
- Nową płytę nagrywaliśmy w studiu położonym nad morzem. Miejsce to ma niezwykłą akustykę, ale też jeden mały minus: jak wieje, wiatr przedostaje się do nagrań - o nagrywanym w Anglii albumie Royal String Quartet opowiadali w Dwójce Elwira Przybyłowska i Michał Pepol.
rozwiń zwiń