X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

FINA. Audiowizualna superinstytucja

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2017 15:44
W "O wszystkim z kulturą" spotkamy się z Dariuszem Wieromiejczykiem, nowym dyrektorem Filmoteki Narodowej - Instytutu Audiowizualnego.
Wnętrze placówki Narodowego Instytutu Audiowizualnego, czyli połowy nowo powstałej Filmoteki Narodowej - Instytutu Audiowizualnego
Wnętrze placówki Narodowego Instytutu Audiowizualnego, czyli połowy nowo powstałej Filmoteki Narodowej - Instytutu AudiowizualnegoFoto: Narodowy Instytut Audiowizualny/wikimedia/CC BY-SA 4.0

Jak będzie wyglądało połączenie dwóch instytucji - Narodowego Instytutu Audiowizualnego i Filmoteki Narodowej? Pierwszy zajmował się głównie digitalizacją spektakli teatralnych czy koncertów, z kolei Filmoteka Narodowa to przede wszystkim bogate archiwum polskiej kinematografii. O plany nowej instytucji zapytamy naszego gościa.

***

Na "O wszystkim z kulturą" w czwartek (13.07) w godz. 18.00-18.30 zaprasza Paweł Siwek.

mc/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Petabajty kultury w nowej siedzibie NInA

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2015 18:00
Dostęp do unikatowych nagrań i możliwość digitalizacji własnych materiałów - to nie jedyne atrybuty zmodernizowanej siedziby Narodowego Instytutu Audiowizualnego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dyrektor NInA: te nagrania nas przetrwają

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2016 20:00
O misji Narodowego Instytutu Audiowizualnego opowiadał w audycji "O wszystkim z kulturą" Michał Merczyński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiceminister kultury: nie zajmujemy się tylko historią

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2016 19:00
- Zdecydowaliśmy się współprowadzić Warszawską Operę Kameralną, Teatr Wielki w Łodzi, Teatr Polski w Warszawie czy Orkiestrę Kameralną Amadeus - wyliczał Jarosław Sellin, sekretarz stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, opowiadając o inicjatywach ministerstwa niezwiązanych bezpośrednio z polityką historyczną.
rozwiń zwiń