X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ksiądz Jerzy Popiełuszko. Pamięci męczennika

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2018 15:48
Gościem "Poranka Dwójki" będzie autorka biografii kapelana Solidarności, któremu 3. listopada 1984 roku w jego ostatniej drodze towarzyszyły tysiące Polaków.
Okładka książki
Okładka książkiFoto: mat. promocyjne

Zbliżając się do rocznicy daty pochówku brutalnie zamordowanego przez funkcjonariuszy SB ks. Jerzego Popiełuszki zapraszamy o 8.30 do wysłuchania rozmowy z jego biografką Mileną Kindziuk.  

Ponadto w audycji porozmawiamy o najnowszym filmie biograficznym poświęconym zespołowi Queen pt. "Bohemian Rhapsody". Opowie o nim dziennikarz muzyczny Jarosław Szubrycht.

W środę w PR 24 otwarty zostanie nowy serwis, w którym przybliżane będą losy polskich pilotów walczących w Bitwie o Anglię. O przedsięwzięciu opowie wicedyrektor portalu Krzysztof Kossowski, który zjawi się w naszym studiu o 9.30.

W audycji przypomnimy także inicjatywę sióstr Benedyktynek ze Staniątek, które wymarzyły sobie utworzenie własnego Centrum Naukowo-Badawczego i ciężko pracują, aby zdobyć na ten cel fundusze. Reporterki "Dwójki" przygotowały także rozmowy z twórcami nowego serialu "Ślepnąc od świateł", który powstał na bazie powieści Jakuba Żulczyka o tym samym tytule, a także z kuratorką festiwalu tańca współczesnego "Piąta strona świata" organizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca oraz Teatr Studio.

Nie zabraknie oczywiście cyklu "Czytanie na Śniadanie" oraz "Płyty tygodnia", a rekomendacjami kulturalnymi podzieli się z nami Agnieszka Budzińska – Bennet. Zapraszamy również do udziału w konkursie "Dwójka na Piątkę".

***

Na "Poranek Dwójki" w środę (31.10) w godzinach 7.00-10.00 zaprasza Paweł Siwek.

mko/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak