X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Minimal Blood. Pieśni o krwi i kobietach

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2018 14:00
W audycji spotkamy się m.in. z twórcami muzycznego projektu Minimal Blood, za który w połowie odpowiadają laureaci konkursu Nowa Tradycja 2017, duet Grochocki_Odorowicz.
Okładka Płyty Minimal Blood
Okładka Płyty Minimal BloodFoto: materiały prasowe/Minimal Blood

Obaj artyści tworzą wspólnie z Mają Miró-Wiśniewską i Katarzyną Kadłubowską projekt Minimal Blood. O godz. 9.25 cała czwórka opowie o swojej najnowszej płycie z tradycyjnymi pieśniami o krwi i kobietach.

Sobotni "Poranek Dwójki" zaczniemy od spotkania z Międzynarodowym Festiwalem Sztuki Opowiadania. Jego 13. odsłona skupia artystów z Kolumbii, Kenii, Francji, Belgii, Finlandii, Mołdawii, Ukrainy, Szwecji i Norwegii, a za hasło przewodnie przyjęła "Trakty kultury". Jak je realizuje? O tym o 7.50. 

Po godz. 8.15 przeniesiemy się w świat łemkowskich bajek. Marta Graban-Butryn z Fundacji Stara Droga zaprosi do udziału w łemkowskich grach i zabawach, przypominając m.in. historię pt. "Kogut i lisica".

Adam Strug zaprosi na 12. Festiwal Muzyki Mniejszości Narodowych i Etnicznych w Warszawie. Rozpocznie się on 27 listopada, a w jego trakcie usłyszymy między innymi Teresę Mirgę, zespół Hiłoczka z Czeremchy czy Kapelę Brodów. Szczegóły o programie i założeniach tego muzycznego wydarzenia po godz. 9.10. 

Do tego cotygodniowe spotkanie z Historią Polskiego Folku, Abecadłem Etnografa i kulturalnymi rekomendacjami, których autorem jest Michał Oleszczyk.

Dwójkowi melomani mają okazję do zdobycia najnowszej płyty Karoliny Cichej i Elżbiety Rojek "Jeden-wiele" jako naszej Folkowej Płyty Poranka.

***

Na audycję "Poranek Dwójki" w sobotę (24.11) w godz. 7.00-10.00 zaprasza Piotr Kędziorek.

at/pg


 

 

Zobacz więcej na temat: Nowa Tradycja Poranek Dwójki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak