X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Cyfrowy Frankenstein. Nieboszczycy wracają na filmowy plan

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2019 14:01
W audycji "O wszystkim z kulturą" dyskutować będziemy o etycznych wyzwaniach związanych z cyfrowym wskrzeszaniem gwiazd filmowych.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Image Wizard

W 2020 roku premierę będzie miał film "Finding Jack", w którym jedną z ról zagra ożywiony komputerowo James Dean. Sięgnięcie po nieżyjącą od ponad 60 lat legendę Hollywood budzi potężne kontrowersje. Cyfrowa rewolucja przesuwa kolejne granice - artystyczne - i co może ważniejsze - etyczne. Tym bardziej, że firmy zarządzające wizerunkami nieżyjących od lat gwiazd już zapowiadają kolejne tego typu przedsięwzięcia. Gośćmi audycji  będą: filozof, futurolog D​r Aleksandra Przegalińska oraz publicysta Marcin Kube.

***

Na audycję "O wszystkim z kulturą" zapraszamy w poniedziałek (9.12) w godz. 17.30-18.00. Program poprowadzi Krzysztof Grzybowski.

bch

Zobacz więcej na temat: cyfrowy świat
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Algorytmy i sztuczna inteligencja. Symbole nowej rewolucji

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2019 15:45
- Rewolucja technologiczna jest rewolucją procesów, sposobów użycia narzędzi oraz rewolucją komunikacji, czyli sposobów przesyłu i wykorzystania informacji. Swoiste "usieciowienie" świata może nieść bardzo głębokie zmiany, ale nie są one jak na razie fizycznie namacalne – przekonywał w Dwójce politolog dr Krzyszof Mazur.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Filmy o superbohaterach. Czego nie widzą Scorsese i Coppola?

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2019 19:00
- Panowie przeoczyli przemianę, jaka się dokonała w świecie komiksu i kina superbohaterskiego - mówił w Dwójce krytyk filmowy Jakub Moroz.
rozwiń zwiń