X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rosja według Rafała Milacha

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2011 14:45
Moskwa, Jekaterynburg i Krasnojarsk w obiektywie znanego fotografika. Zapraszamy do Dwójki dziś o 21:30.
Audio

We wtorkowych "Słowach po zmroku" spotkanie z Rafałem Milachem, jednym z najbardziej interesujących współczesnych fotografów. Pochodzi z Gliwic, studiował na wydziale grafiki ASP w Katowicach oraz w Instytucie Twórczej Fotografii w czeskiej Opawie. Współpracuje z tygodnikami: "Newsweek Polska", "Przekrój" i "Polityka". Jego fotografie publikowane były m.in. w "Time", "Newsweek", "L'espresso", "Die Zeit". Jest współzałożycielem kolektywu fotografów Sputnik Photos.

Milach realizuje też swoje autorskie projekty: "Szare", "Znikający Cyrk", "Młoda Rosja", "Czarne Morze betonu", które wystawiane były na najważniejszych międzynarodowych festiwalach fotograficznych. Jego prace nagradzone zostały w konkursach World Press Photo oraz Pictures of the Year International.

W 2011 r. artysta wydał książkę "7 Rooms", która jest próbą sportretowania Rosji. Rafał Milach przedstawia Rosjan z trzech rosyjskich miast: Moskwy, Jekaterynburga i Krasnojarska. Wszyscy urodzili się w Związku Radzieckim, ale w swoje dorosłe życie weszli w putinowskiej Rosji. Bohaterowie tego cyklu nie są superbogaczami, nie pochodzą też z marginesu społeczeństwa. Są zwykłymi ludźmi mieszkającymi na przedmieściach.

Z Rafałem Milachem porozmawiamy o współczesnej Rosji, o podróżach do tego kraju i wnikaniu w jego specyfikę, o postrzeganiu Wschodu przez Zachód, a także o o inspiracjach kinem dokumentalnym.

Zapraszam – Magdalena Juszczyk

27 grudnia (wtorek), godz. 21:30

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rafał Milach. Fotograf, który nie chce się zatrzymać

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2011 06:50
W 2008 roku Milach zdobył nagrodę World Press Photo. Jak przyznaje, od tego czasu zmieniło się właściwie tyle, że teraz jest więcej pracy. Angażuje się w kolejne projekty, a po drodze... wpada do Czwórki.
rozwiń zwiń