X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mocne "ja" Lang Langa

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2013 16:00
Tym razem w naszym konkursie zdobyć można opasły album z wyborem słynnych Koncertów fortepianowych w interpretacjach popularnego chińskiego wirtuoza.
Mocne ja Lang Langa
Foto: materiały promocyjne

Od poniedziałku do piątku w naszej letniej audycji muzycznej "Płyta na lato" prezentujemy fonograficzne bestsellery, znakomite nowości, nagrania, które warto poznać. Uwaga: codziennie do wygrania dwa egzemplarze przedstawianej płyty!

W piątek posłuchamy albumu Lang Langa pod lekko prowokacyjnym tytułem "It's me". W programie nieśmiertelne przeboje między innymi Beethovena, Chopina i Czajkowskiego/

Zapraszamy do udziału w audycji: do wygrania dwa egzemplarze przedstawianej płyty, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie!
Prosimy dzwonić w trakcie audycji pod numer 22 645 22 22.
Audycję prowadzi Marek Zwyrzykowski.
30 sierpnia (piątek), godz. 15.30

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Barłomiej Wąsik: prawdziwa awangarda to Beethoven

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2013 17:00
Z jednym z najciekawszych pianistów i aranżerów młodego pokolenia Ewa Szczecińska rozmawiała o awangardowości XIX- wiecznej muzyki fortepianowej: od Beethovena, przez Chopina i Schumanna, po Liszta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lisiecki gra etiudy Chopina

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2013 16:00
Polsko-kanadyjski pianista, Jan Lisiecki, prezentuje drugą płytę wydaną przez Deutsche Grammophon, będącą jednocześnie pierwszym zarejestrowany w studio recitalem tego młodego artysty. Tym razem wykonuje etiudy Chopina, jedne z najbardziej wymagających utworów w całej literaturze fortepianowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gerhard Oppitz: Beethoven byłby zadowolony, gdyby miał współczesny fortepian

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2013 14:40
– Kontakt z historycznym instrumentem był dla mnie ważny, ale na estradzie, zwłaszcza w dużej sali, o wiele lepszym wyborem jest fortepian współczesny – mówił w Dwójce znakomity pianista, jeden z artystów tegorocznego Festiwalu "Chopin i jego Europa".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nelson Goerner: muzyka Nowakowskiego jest dla pianisty idealna

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2013 10:00
- Muzyka Nowakowskiego jest bardzo dobrze napisana i zasługuje na to, żeby przedstawić ją szerszemu gronu odbiorców - mówił w Dwójce Nelson Goerner. Pianisty mogliśmy posłuchać na festiwalu "Chopin i jego Europa".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Od słowa do słowa z Piotrem Bakalem

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2013 10:20
Gościem środowej "Muzycznej Jedynki" będzie Piotr Bakal, poeta, kompozytor i piosenkarz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Europa Chopina i Lutosławskiego

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2013 22:00
Także Festiwal "Chopin i jego Europa" włącza się w obchody Roku Lutosławskiego. W piątek w Filharmonii Narodowej zabrzmią dzieła obu wybitnych kompozytorów w interpretacjach znawców ich twórczości. Transmisja w Dwójce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hamelin w Europie Chopina

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2013 23:00
Słynny poszukiwacz zapomnianych fortepianowych pereł sięgnął tym razem po arcydzieła z XIX-wiecznego kanonu. Dzieła Chopina i Liszta w interpretacjach Marka-André Hamelina zabrzmiały w czwartek na Festiwalu "Chopin i jego Europa". Retransmisja już w poniedziałek w Dwójce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marc-André Hamelin: zaczęło się od Ivesa

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2013 18:00
Przed jego recitalem w Studiu Lutosławskiego Agata Kwiecińska rozmawiała ze słynnym kanadyjskim ekspertem od nieznanego repertuaru fortepianowego. Okazuje się, że jego niepokorna postawa wynika z ... nieumiejętności planowania własnej kariery
rozwiń zwiń