X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Po co są biblioteki w XXI wieku?

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2013 15:30
Jak biblioteki przystosowują się do zmieniającej się rzeczywistości? W "Rozmowach po zmroku" spróbujemy zdefiniować współczesną bibliotekę: miejsce dostępu do kultury i nauki, miejsce spotkań, integracji lokalnych społeczności.
Po co są biblioteki w XXI wieku?
Foto: Wikimedia Commons/ Joe Crawford z Moorpark, California, USA/lic. CC

Po co są biblioteki w XXI wieku? Jak zmieniły się ich funkcje? Jak unowocześniają się w związku z cyfrową rewolucją? Jakim wyzwaniem jest przystosowanie biblioteki do szybko zmieniającej się rzeczywistości? Jak można mu sprostać? Czy problemem są wyłącznie fundusze?

Porozmawiamy z bibliotekarzami, których placówki są nowoczesne i multimedialne, a także z tymi, którzy z różnych przyczyn nie są w stanie ich zmodernizować. Naszymi gośćmi będą: prof. Dariusz Pawelec, dyrektor Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w Katowicach, Maria Dąbrowska-Majewska z Fundacji "Zmiana", organizatora Praskiej Biblioteki Sąsiedzkiej, Danuta Jankowska, dyrektor Biblioteki Publicznej na Targówku, oraz Joanna Burska - instruktor działu analiz i współpracy z regionem Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie.

Na audycję zaprasza Paulina Wilk.

5 listopada (wtorek), godz. 21.30

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Internet u fryzjera. Zdecentralizowana technologia

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2013 15:38
- W małych miejscowościach nowe technologie są bardzo widoczne w salonach fryzjerskich i kosmetycznych - mówiła w Dwójce Katarzyna Chojecka, która prowadziła badania etnologiczne pod kierunkiem dra Piotra Cichockiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy Twój polonista to gwiazda?

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2013 20:00
- Moim zdaniem ważniejsze od kanonu lektur jest wciągnięcie najmłodszych uczniów w przyjemność czytania - mówił w Dwójce dr Tomasz Pindel. W "Sezonie na Dwójkę" rozmawialiśmy o listach lektur na poszczególnych etapach edukacji.
rozwiń zwiń