X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Homoseksualni katolicy

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2014 13:00
Mniejszość w mniejszości - tak najkrócej można określić osoby homoseksualne, które chcą pozostać w Kościele katolickim. Chcą pozostać, mimo iż często są obrażane, a jeszcze częściej nierozumiane.
Audio
Róża
RóżaFoto: cod_gabriel, źr. Flickr, lic. CC

Czy jedyną propozycją musi być dla nich powrót - lub przynajmniej wysiłek powrotu - do heteroseksualności? Czy w Kościele jest miejsce na specyficzną duchowość osób homoseksualnych? Jak wyglądają próby organizowania duszpasterstwa dla homoseksualnych wiernych?

O praktycznych problemach homoseksualnych wiernych mówią w audycji Cezary Gawryś i Katarzyna Jabłońska - redaktorzy pracy zbiorowej "Wyzywająca miłość. Chrześcijanie a homoseksualizm".

Prowadzenie: Jan Pniewski

Zobacz więcej na temat: aktualności katolickie
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak