X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dekada "Teologii Politycznej"

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2018 08:00
„Solidarność i miłosierdzie” – to tytuł jubileuszowego, 10. numeru rocznika „Teologii Politycznej”, który poświęcony jest najważniejszym ideom, jakie rozkwitły w XX-wiecznej Polsce. W audycji rozmowa z Tomaszem Herbichem o rocznicy i najważniejszych wydarzeniach tej dekady.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com/kaboompics

Teologia polityczna liczy sobie już 15 lat i zajmuje trwałe miejsce w naszym pejzażu intelektualnym. - Naszą dewizą jest ukazanie rzeczywistości politycznej z perspektywy spraw ostatecznych - powiedział Tomasz Herbich. - Środowisko, które tworzy to czasopismo zrodziło się zaś z przekonania, że nie jest rzeczą obojętną, czy na nasze życie patrzymy z referencją transcendentną czy też nie – podkreślił gość audycji.

W 10. numerze „Teologii Politycznej” znalazły się m.in. teksty poświęcone aktorom naszych najnowszych dziejów, dzięki którym obie idee w ogromnym stopniu wpłynęły na kształt polskiego XX wieku – świętej siostrze Faustynie Kowalskiej oraz ruchowi społecznemu „Solidarność”.


***

Tytuł audycji: Lumen

Prowadzący: Jan Pniewski

Data emisji: 29.04.2018 r.

Godzina emisji:  07:30


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak