X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Forbidden City Chamber Orchestra

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2011 19:20
Koncert wirtuozów chińskich instrumentów tradycyjnych już 9 września!
Audio

Członkowie orkiestry kameralnej Forbidden City Chamber Orchestra (FCCO) to najwybitniejsi muzycy związani z Chińskim Konserwatorium Muzycznym (China Conservatory of Music) w Pekinie, wiodącą akademią muzyczną w kraju.

FCCO występowała podczas licznych krajowych wydarzeń muzycznych, a także podczas wielu międzynarodowych festiwali w ramach programu wymiany "Oriental Express", organizowanego przez chińskie Ministerstwo Kultury. W ramach tego przedsięwzięcia orkiestra miała okazję zaprezentować się w Brisbane, Canberze, Wellington, Christchurch, Dunedin i Auckland. Wyjątkowy styl i wysoki poziom muzycznych wykonań w wydaniu członków FCCO podczas licznych wystąpień spotkały się z uznaniem nie tylko w kraju, ale i na całym świecie.

Orkiestra FCCO doceniana jest za to, że potrafi "ukazać niespotykaną wspaniałość i elegancję chińskiej muzyki tradycyjnej, wykonywanej z niezwykłym wdziękiem, tak rzadko widzianym dziś na scenie współczesnej". "Muzycy z FCCO pomogli Chińczykom docenić muzykę, którą zazwyczaj określa się jako trudną w odbiorze, a także wypromować ją na całym świecie". "FCCO uznawana jest dziś za jedną z najbardziej wpływowych orkiestr kameralnych na świecie".

Koncert Forbidden City Chamber Orchestra odbędzie się  09.09.2011 o godz. 19.00 w Sali koncertowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

Zapraszamy!


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak