X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Warsaw Camerata à la carte!

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2012 15:10
Drugi sezon niezwykłego festiwalu, kształtowanego przez słuchaczy, rusza już w niedzielę.
Warsaw Camerata  la carte
Warsaw Camerata à la carte! Foto: materiały promocyjne

Pierwsza realizacja nowatorskiego cyklu koncertowego Warsaw Camerata à la carte! w roku 2011 cieszyła się wielkim zainteresowaniem ze strony publiczności. Wśród wydarzeń kulturalnych znalazło się wreszcie wydarzenie, kształtowane przez słuchaczy, a nie jak do tej pory wyłącznie przez organizatorów. Liczny udział w głosowaniu i wysoka frekwencja słuchaczy zadecydowały o kontynuacji tego przedsięwzięcia.

Ideą przyświecającą organizacji cyklu koncertów Warsaw Camerata à la carte! jest zorganizowanie wydarzeń muzycznych całkowicie zgodnych z oczekiwaniami słuchaczy. Zasadnicza różnica pomiędzy niniejszym przedsięwzięciem, a koncertami proponowanymi tradycyjnie polega na tym, że tu słuchacze mają bezpośredni i decydujący wpływ na dobór repertuaru, a nie tylko wybór koncertu, na jaki się wybiorą. Pomysł ten nieobcy zachodnim salom koncertowym, jest absolutnie innowacyjny w skali naszego kraju.

Programy koncertów, są układane przez publiczność w następujący sposób: na stronie orkiestry – www.warsawcamerata.pl jest przedstawiona lista kilkudziesięciu utworów wraz z krótkimi fragmentami muzycznymi, które mogą być wykonane przez orkiestrę Warsaw Camerata. Pozwala to na zapoznanie się z charakterem kompozycji oraz osobisty wybór słuchaczy wymarzonego programu koncertu. Głosy melomanów są zbierane za pośrednictwem e-maili oraz za pomocą ankiet rozdawanych podczas koncertów (razem z programem).

W każdym koncercie pojawia się dodatkowy element à la carte - 3 utwory, z których słuchacze wybierają jeden na muzyczny "deser". Dobór repertuaru w tym przypadku jest całkowitą niespodzianką dla melomanów, a wybór odbywa się całkowicie "na żywo". Każdy z proponowanych utworów jest atrakcyjnie "reklamowany" i w skrócie przedstawiany.

Dodatkowo po każdym z koncertów odbywają się, lubiane przez publiczność, spotkania koktajlowe z wykonawcami, które zawsze są świetną okazją do bliższego kontaktu wszystkich uczestników wydarzenia.

W koncertach tegorocznego cyklu weźmie udział orkiestra Warsaw Camerata pod dyr. Pawła Kos-Nowickiego. Solistą koncertu w dniu 17 czerwca 2012 będzie znakomity polski saksofonista Paweł Gusnar.

Koncerty odbywają się w Bazylice NSJ przy ul. Kawęczyńskiej 53 w Warszawie

W 2012 roku w cyklu Warsaw Camerata à la carte! odbędzie się 5 koncertów w terminach: 20 maja, 17 czerwca, 28 października, 18 listopada oraz 16 grudnia.

Organizator: Fundacja Nowa Orkiestra Kameralna, Prezes Fundacji Richard Berkeley Współfinansowanie: m.st. Warszawa Współpraca: Art Deco Group, Grupa Strategia, Pikto Patroni medialni: TVP Kultura, Program Drugi Polskiego Radia, Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC, Wawcity.pl, Placdefilad.com.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak