X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ostatnie musicalowe premiery sezonu

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2018 13:40
Pomimo letniej aury teatry muzyczne nie zwalniają tempa. Trwają pracę nad nowymi spektaklami. W Chorzowie Ewelina Marciniak przygotowuje "Stańczyk. Musical", a w Toruniu Michał Cyran pracuje nad swoim debiutanckim spektaklem "Siła sióstr". Z reżyserami rozmawialiśmy w audycji "Ten cały musical".
Audio
  • Ostatnie musicalowe premiery sezonu (Ten cały musical/Dwójka)
plakat do spektaklu Stańczyk.Musical w Teatrze Rozrywki
plakat do spektaklu "Stańczyk.Musical" w Teatrze RozrywkiFoto: materiały prasowe

W audycji nie zabrakło doniesień ze świata musicalu. Najważniejsze dotyczyły 72. gali rozdania Tony Awards. W tym roku o tytuł najlepszego musicalu walczą cztery tytuły, wszystkie powstały na podstawie filmów i produkcji telewizyjnych.

Połączyliśmy się również z dwoma polskimi teatrami – z Teatrem Rozrywki w Chorzowie aby porozmawiać z Eweliną Marciniak o jej debiucie w musicalu oraz z Kujawsko-Pomorskim Impresaryjnym Teatrem Muzycznym w Toruniu. Tam choreograf i aktor Michał Cyran pracuje nad swoim reżyserskim debiutem, będzie to "Siła sióstr".

Wśród muzycznych wyborów tym razem sporo piosenek w wykonaniu artystów gdyńskiego Teatru Muzycznego. To ukłon w stronę tej najstarszej musicalowej sceny w Polsce, obchodzącej w tym roku 60. rocznicę pierwszej premiery.

***

Tytuł audycji: Ten cały musical

Prowadzi: Piotr Sobierski

Data emisji: 3.06.2018

Godzina emisji: 12.00

bch

Zobacz więcej na temat: musical KULTURA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak