X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Folkowy Fonogram Roku i Fonogram Źródeł 2014 – konkurs Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2015 10:00
Polskie Radio ogłasza konkursy na najlepszą płytę z muzyką folkową: Folkowy Fonogram Roku 2014 - i na najlepszą płytę z muzyką tradycyjną: Fonogram Źródeł 2014.
Laureatów konkursów poznamy podczas XVIII Festiwalu Folkowego Polskiego Radia Nowa Tradycja , który odbędzie się w dniach 14-17 maja 2015 roku
Laureatów konkursów poznamy podczas XVIII Festiwalu Folkowego Polskiego Radia "Nowa Tradycja" , który odbędzie się w dniach 14-17 maja 2015 rokuFoto: Mark Sebastian/Flickr, lic. CC BY-SA 2.0

Na zgłoszenia czekamy do 23 lutego (decyduje data stempla pocztowego) pod adresem: Polskie Radio S.A.., al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa z dopiskiem "Folkowy Fonogram Roku" lub "Fonogram Źródeł".

Laureatów poznamy podczas XVIII Festiwalu Folkowego Polskiego Radia "Nowa Tradycja", który odbędzie się w dniach 14-17 maja 2015 roku.

Konkurs na Folkowy Fonogram Roku towarzyszy Festiwalowi od samego początku, czyli od 1998 roku. Zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem wielbicieli muzyki folkowej. W ubiegłym roku laureatem I miejsca zostali Bracia Oleś & Jorgos Skolias. Płyta "Sefardix"  (ForTune)

 

 

Fonogram Źródeł również wybierany jest corocznie; po raz pierwszy konkurs odbył się w 2008 roku. Jego podstawową ideą jest zmotywowanie lokalnych społeczności do przedstawiania swoich muzycznych tradycji oraz artystów. W zeszłym roku przyznano Instytutowi Sztuki Polskiej Akademii Nauk za dwie antologie nagrań archiwalnych dokonanych w latach 50. XX wieku: "Pierwszy Podhalański Popis Konkursowy Ludowych Muzyk Góralskich. Zakopane 18-20 kwietnia 1952” oraz "Pamiątki przeszłości z archiwum wydobyte. Pieśni i muzyka Kielecczyzny".

 

 

Uwaga! Prosimy pamiętać o dołączeniu do formularza zgłoszenia 6 egzemplarzy tytułu biorącego udział w konkursie.

Zapraszamy!

Radiowe Centrum Kultury Ludowej
Polskie Radio S.A.
al. Niepodległości 77/85
00-977 Warszawa
Z dopiskiem "Folkowy Fonogram Roku" lub "Fonogram Źródeł"
Kontakt z Organizatorem: 22-6455301 lub nowatradycja2@polskieradio.pl


jp/mm

Zobacz więcej na temat: folk
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak