X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ukraina. Poroszenko będzie walczył o kolejną kadencję

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2019 08:02
- Kilka miesięcy temu szanse miał małe, ale według ostatnich sondaży, zaczął z miejsca piątego przesuwać się w kierunku trzeciego. Jednym z powodów jest aktywność Poroszenki i wiązane z nią otrzymanie przez ukraińskie prawosławie autokafalii - mówił w Dwójce Tadeusz Iwański. 
Audio
  • Petro Poroszenko zwiększa swoje szanse na reelekcję (Puls świata/Dwójka)
Flaga Ukrainy
Flaga UkrainyFoto: Pixabay/domena publiczna

Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko ogłosił swój start w planowanych na 31 marca wyborach prezydenckich oświadczając, że chce, by Ukraina stała się "wielkim europejskim krajem szczęśliwych ludzi".

Poroszenko stara się przekonać rodaków, że zdecydował się ubiegać o reelekcję, by zapewnić niezmienność stanowiska Ukrainy wobec europejskiej i euroatlantyckiej integracji. - W 2024 roku złożymy wniosek o członkostwo w Unii Europejskiej. Otrzymamy plan działań na rzecz Ccłonkostwa w NATO i rozpoczniemy jego realizację. Tylko obecność w Unii i NATO może zagwarantować nasze bezpieczeństwo w obliczu rosyjskiej agresji - stwierdził Poroszenko.

Urzędujący szef państwa wystartuje w wyborach jako kandydat niezależny. Czy może liczyć na zwycięstwo w obliczu sondaży, które największe szanse dają byłej premier Julii Tymoszenko? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Puls świata

Prowadził: Piotr Pogorzelski

Gość: Tadeusz Iwański (Ośrodek Studiów Wschodnich)

Data emisji: 30.01.2019

Godzina emisji: 17.00

mko

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak