X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"3x Mrożek", czyli co przyniesie teatralna arytmetyka

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2017 15:56
W "O wszystkim z kulturą" porozmawiamy o nowym przedstawieniu Teatru Polskiego w Warszawie złożonym z trzech jednoaktówek Sławomira Mrożka.
3x Mrożek wystawiane jest na kameralnej scenie Teatru Polskiego, która od  premiery tego spektaklu ( 29.01.2017 r. ) nosi imię Sławomira Mrożka. Na zdj. aktorzy Krzysztof Kwiatkowski, Adam Biedrzycki i Jacek Fedorowicz podczas próby medialnej spektaklu 3x Mrożek, Warszawa, 25.01.2017 r.
"3x Mrożek" wystawiane jest na kameralnej scenie Teatru Polskiego, która od premiery tego spektaklu ( 29.01.2017 r. ) nosi imię Sławomira Mrożka. Na zdj. aktorzy Krzysztof Kwiatkowski, Adam Biedrzycki i Jacek Fedorowicz podczas próby medialnej spektaklu "3x Mrożek", Warszawa, 25.01.2017 r. Foto: PAP/StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński

Gośćmi Jacka Wakara będą Jerzy Schejbal, Piotr Cyrwus i Szymon Kuśmider, aktorzy związani z Teatrem Polskim, którzy tym razem przyjęli na siebie role reżyserów. Ich przedstawienie "3 x Mrożek" składa się z trzech jednoaktówek autora "Emigrantów". Są to: "Karol" w reż. Jerzego Schejbala, "Na pełnym morzu" w reż. Szymona Kuśmidra oraz "Zabawa" w reż. Piotra Cyrwusa.

Goście Dwójki opowiedzą m.in. o swojej pracy nad tymi sztukami, o swoich aktorskich doświadczeniach, kiedy grali w sztukach Mrożka, a także o spotkaniach ze znakomitych dramaturgiem.

***
Na "O wszystkim z kulturą" w poniedziałek (6.02) w godz. 18.00-18.30 zaprasza Jacek Wakar.

jp/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jan Jakub Kolski: trudne rozmowy w lesie o 4 rano

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2017 19:00
- To było to miejsce i ta pora, w której główny bohater, trochę przypominający mnie, uciekał od świata, domagał się agresywnej rozmowy z samym sobą - tłumaczył znany reżyser tytuł swojego najnowszego filmu "Las, 4 rano".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Lewandowski. Teatr, kłamstwa i teletransmisja

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2017 21:00
– Moja mama mogłaby dużo powiedzieć, jak moja wyobraźnia działała w momentach, w których kłamałem – śmiał się aktor, wspominając swoje pierwsze "aktorskie" występy w rodzinnym domu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dominika Kluźniak. Pippi, hip-hop i klasyka

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2017 20:00
- Nieprzypadkowo propozycja zagrania Pippi pojawiła się wtedy, kiedy urodziłam dziecko - opowiadała Dominika Kluźniak o jednej ze swoich najsłynniejszych ról.
rozwiń zwiń