X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Teatr przekraczający granice państw

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2015 21:00
Alberto Macchi to pracujący w Warszawie reżyser teatralny. Co odnalazł w Polsce i dlaczego chce tworzyć w kraju nad Wisłą?
Kwadrans bez muzyki będzie kwadransem z teatrem. Zapraszamy
"Kwadrans bez muzyki" będzie kwadransem z teatrem. Zapraszamy!Foto: LUISPEPUNTO/Pixabay

Alberto Macchi po raz pierwszy przyjechał do Polski w 1996 roku. Odnalazł tu atmosferę szczególnie sprzyjającą badaniom i pracy literackiej. Od 2009 do 2011 roku był dyrektorem artystycznym teatru "Enrico Marconi" działającego pod auspicjami stowarzyszenia "Italiani in Polonia". Teatr ten, mieszczący się w XIX-wiecznych podziemiach kościoła Wszystkich Świętych w centrum Warszawy, w swoim programie miał repertuar prozatorski w języku włoskim, polskim, angielskim i francuskim, realizowany w ramach Stałego Laboratorium Teatralnego (Grupa Teatralna "Esperiente").

Alberto Macchi od 2013 roku przygotowuje nowe spektakle w Teatrze w "Galerii Freta" w Warszawie. Zapraszamy na spotkanie z nim i z zespołem Grupy Teatralnej Esperiente w ramach audycji "Kwadrans bez muzyki".

***

Na "Kwadrans bez muzyki" we wtorek (24.03) w godz. 15.00-15.15 zaprasza Katarzyna Hagmajer-Kwiatek.

iwo/mm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak