X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Teatr to coś więcej niż spektakle?

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2015 21:20
Czy instytucje teatralne powinny angażować lokalne społeczności i zapraszać je do działania? O tym porozmawiamy z Michałem Zadarą.
Audycja 250 lat teatru publicznego w Polsce to cykl spotkań z aktorami, reżyserami, badaczami i obserwatorami życia teatralnego
Audycja "250 lat teatru publicznego w Polsce" to cykl spotkań z aktorami, reżyserami, badaczami i obserwatorami życia teatralnegoFoto: Pixabay/Dieter_G

W idealnym teatrze Michała Zadary ważnym elementem jest... knajpa. Czy zdaniem reżysera publiczno-prywatne przedsięwzięcia teatralne w Polsce to szansa na przezwyciężenie teatralnego kryzysu?

***

Na audycję "250 lat teatru publicznego w Polsce" zapraszamy w piątek (13.03) w godzinach 15.00-15.30. Program poprowadzi Maciej Nowak.

bch/mc

Zobacz więcej na temat: Maciej Nowak TEATR
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czy polski teatr powie jeszcze coś ważnego?

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2014 16:30
– Bardzo często teatr publiczny przestaje realizować misję, a czasem tylko udaje, że porusza ważne kwestie społeczne – mówił recenzent teatralny Witold Mrozek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Teatr jako publicystyka. Król Staś i Paweł Demirski

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2015 20:00
- W mediach mamy tematy zastępcze, a aktualne problemy stały się domeną teatru, który, w przeciwieństwie do kina, może szybko reagować - uważa młody dramaturg.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Izabella Cywińska o teatrze prowincjonalnym

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2015 15:30
- Pracując w teatrze w Kaliszu zrozumiałam, co to znaczy publiczność – mówiła w audycji "250 lat teatru publicznego w Polsce" Izabella Cywińska.
rozwiń zwiń