X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Opowiadania po raz czwarty w Lublinie

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2015 17:15
Zaproszenie na Międzynarodowy Festiwal "Spotkania z opowiadaczami świata" w Ośrodku Brama Grodzka - Teatr NN w Lublinie.
Brama Grodzka w Lublinie
Brama Grodzka w LublinieFoto: Krzysztof Kokowicz/Wikimedia/CC

Podczas czwartej odsłony festiwalu zaprezentują się artyści z różnych stron świata i z obszarów różnorodnych kulturowo. Pokażą spektakle - opowieści z Włoch, Stanów Zjednoczonych, Singapuru, Bułgarii i Polski, przygotowane według autorskich scenariuszy w oryginalnych wersjach językowych. Opowieści będą symultanicznie tłumaczone na język polski. O tym, co będzie można usłyszeć w Lublinie, po godz. 9.30 opowiedzą w Dwójce dyrektor festiwalu Ewa Benesz oraz Witold Dąbrowski, jeden z opowiadaczy.

Godzinę wcześniej porozmawiamy z muzykami zespołu Lautari o ich najnowszej płycie "Vol. 67". Album nawiązuje do 67. tomu dzieł zebranych Kolberga, zawierającego opracowania fortepianowe muzyki ludowej. Na płycie znalazły się motywy tradycyjne zapisane przez Kolberga, a także nagrania archiwalne oraz własne nagrania terenowe. Cały repertuar pochodzi z okolic Sieradza i Kalisza.

Jak zawsze podczas porannego spotkania nie zabraknie naszych stałych propozycji: "Pięciu minut nad Biblią", "Archiwalni", a także przeglądu prasy i tygodników.

Nasz adres: poranekdwojki@polskieradio.pl.

***

Na audycję "Poranek Dwójki" zapraszamy w sobotę (20.06) w godzinach 6.00-10.00. Program poprowadzi Anna Szewczuk.

mc/mg

Zobacz więcej na temat: Lublin opowiadanie
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Największe święto muzyki etnicznej w Europie

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2015 15:00
Festiwal, na który złożyły się dwa wydarzenia: 17. Rozstaje oraz 36. Euroradio Folk Festival, odbył się w dniach 5-11 lipca w Krakowie. Ponad 200 muzyków reprezentujących państwa 4 kontynentów wystąpiło na blisko 50 koncertach i nocach tańca w wyjątkowych festiwalowych lokalizacjach. Wiele z tych wydarzeń transmitowaliśmy na antenie radiowej Dwójki, współorganizatora imprezy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Vol. 67". Nowa płyta zespołu Lautari

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2015 22:10
Inspiracją dla powstania nowego programu Lautari był Oskar Kolberg. Utwory zarejestrowano i wydano z pomocą Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina.
rozwiń zwiń