X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ukraina na zakręcie. Rzecz o upadku Janukowycza

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2015 10:00
- Oparliśmy książkę na wiedzy naszych rozmówców - mówi Michał Potocki, współautor książki "Wilki żyją poza prawem. Jak Janukowycz przegrał Ukrainę".
Audio
  • Michał Potocki o książce "Wilki żyją poza prawem. Jak Janukowycz przegrał Ukrainę" (Poranek Dwójki)
Fragment okładki książki Wilki żyją poza prawem. Jak Janukowycz przegrał Ukrainę Zbigniewa Parafianowicza i Michała Potockiego
Fragment okładki książki "Wilki żyją poza prawem. Jak Janukowycz przegrał Ukrainę" Zbigniewa Parafianowicza i Michała PotockiegoFoto: mat. prasowe wydawnictwa Czarne

 
Wiktor Janukowycz mógł przejść do historii jako reformator. Podpisując umowę z Unią Europejską, pozbawiał opozycję wszelkich argumentów. Nie byłoby Majdanu. Kolejne wybory prezydenckie odbywałyby się bez prawdziwego konkurenta. Tak się nie stało. Dlaczego? O tym właśnie jest książka Zbigniewa Parafianowicza i Michała Potockiego "Wilki żyją poza prawem. Jak Janukowycz przegrał Ukrainę".
- Nasi rozmówcy widzieli i wiedzieli więcej niż my. To byli politycy ukraińscy, dyplomaci, eksperci, świadkowie wydarzeń, wojskowi, funkcjonariusze służb specjalnych. My, jako autorzy, mieliśmy być tylko narratorami, którzy prowadzą czytelnika przez tezy, które chcemy udowodnić. Tak naprawdę głosem są nasi rozmówcy - opowiada gość "Poranka Dwójki".
Kiedy autorzy postawili ostatnią kropkę w tym reportażu? M.in. tego można się dowiedzieć z nagrania audycji.

***

Prowadzi: Paweł Siwek

Gość:  Michał Potocki (współautor książki "Wilki żyją poza prawem. Jak Janukowycz przegrał Ukrainę")

Data emisji: 3.07.2015

Godzina emisji: 8.35

Rozmowa wyemitowana w audycji "Poranek Dwójki"

mat.promocyjne/mp/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Putin buduje sobie nagrobek wielkiego przywódcy

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2014 09:00
- Rosyjski prezydent chce wygrać po raz czwarty wybory i przejść do historii jako wódz na miarę Piotra Wielkiego albo Iwana Groźnego, który zjednoczył ziemie rosyjskie - komentował politykę Władimira Putina Michał Broniatowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gdy Katowice były Stalinogrodem

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2015 14:00
- Na potrzeby tej książki sporządziłem cały spis beboków - powiedział Ryszard Antoniszczak o powieści "Czas beboka", którą napisał jako Richard A. Antonius.
rozwiń zwiń