X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Agnieszka Przepiórska o poranku

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2015 16:00
Naszym gościem była aktorka, której dużą popularność przyniosły ostatnio spektakle warszawskiego kabaretu "Pożar w burdelu".
Audio
  • Agnieszka Przepiórska o swoim aktorstwie. Rozmawia Tomasz Obertyn (Poranek Dwójki)
  • Międzynarodowy Festiwal i Kurs Muzyczny "Od Chopina do Góreckiego. Źródła i inspiracje" (Poranek Dwójki)
Agnieszka Przepiórska w spektaklu Dziwka z Ohio w reżyserii Adama Sajnuka
Agnieszka Przepiórska w spektaklu "Dziwka z Ohio" w reżyserii Adama SajnukaFoto: PAP/Andrzej Rybczyński

Ukończyła Wydział Aktorski w Państwowej Wyższej Szkole Sztuki Teatralnej i Filmowej w Petersburgu. Po powrocie do Polski w latach 2005-2008 była aktorką w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu. Grała w wielu teatrach w całej Polsce. Od 2008 roku mieszka w Warszawie. W sezonie 2011/2012 zrealizowała role w Teatrze Imka i w Teatrze Konsekwentnym. Ostatnio w Warszawie można było ją zobaczyć w performansie TR Warszawa "Dokument podróży" oraz w musicalu o Pałacu Kultury "Pożar w burdelu - Betonowe ciało króla" - w Teatrze Studio. Z Agnieszką Przepiórską rozmawialiśmy o tych spektaklach, o jej pracy oraz teatrach, w których występowała.

W audycji zaprosiliśmy też Państwa na Międzynarodowy Festiwal i Kurs Muzyczny "Od Chopina do Góreckiego. Źródła i inspiracje".

Poza tym w audycji:  "Słowo na dzień", "Piosenka z rekomendacją", "Archiwalnia", przegląd prasy, "Wiadomości kulturalne" i oczywiście - "Płyta tygodnia". Tym razem są to kompozycje Ernesto Lecuony; grają pianiści: Gonzalo Rubalcaba, Chucho  Valdes i Michel Camilo. Wśród gości kubańskie śpiewaczki: Omara Portuondo, Esperanza Fernandez i Ana Belen. To nowy album firmy Okeh.

***

***

Tytuł audycji: Poranek Dwójki

Prowadzi: Tomasz Obertyn

Gość: Agnieszka Przepiórska (aktorka)

Data emisji: 23.07.2015

Godzina emisji: 8.35

 

mm/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jan Kobuszewski: Wszystko zawdzięczam kobietom

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2011 12:00
Znakomity aktor, który świętuje 55 lat pracy scenicznej, tylko w Jedynce zdradza, że wielbi kobiety oraz to, jakie lubi dostawać prezenty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zespół Aspergera jako aktorskie antyzadanie

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2015 11:00
- Rola aktora to wyrażanie emocji. Jak zagrać osobę, która ma z tym problem, jednocześnie nie zanudzając publiczności? - pytał retorycznie Jakub Krofta, reżyser spektaklu "Dziwny przypadek psa nocną porą" w ramach Letniego Przeglądu Teatru Dramatycznego w Warszawie.
rozwiń zwiń