X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Actus Humanus w Dwójce bez precedensu

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2015 10:30
– To pierwszy festiwal, który będzie transmitowany na antenie Dwójki od pierwszego do ostatniego koncertu – mówiła dyrektor Dwójki Małgorzata Małaszko-Stasiewicz.
Audio
  • Małgorzata Małaszko-Stasiewicz i Filip Berkowicz o programie Actus Humanus i Dwójkowych transmisjach z festiwalu (Poranek Dwójki)
Cline Scheen wystąpi na Festiwalu Actus Humanus 9 grudnia w koncercie zespołu Le Banquet Cleste pod dyr. Damiena Guillona
Céline Scheen wystąpi na Festiwalu Actus Humanus 9 grudnia w koncercie zespołu Le Banquet Céleste pod dyr. Damiena GuillonaFoto: mat. promocyjne festiwalu Actus Humanus

Zobacz także:
AH2015 [08.12] Les Talens Lyriques_©Eric Larrayadieu 3.jpg
Actus Humanus w Dwójce - plan transmisji koncertów

Dwójka jest także współorganizatorem festiwalu Actus Humanus. – To nie koniec naszego zaangażowania – dodała Małgorzata Małaszko-Stasiewicz. – Poza transmisjami i rozmowami z wybitnymi artystami dajemy słuchaczom możliwość wybrania ulubionego koncertu i wysłuchania go jeszcze raz w pierwszy dzień świąt – opowiadała o ruszającym 7 grudnia konkursie Dwójki.

Zdaniem dyrektor Programu 2 Polskiego Radia festiwal w ciągu pięciu lat stał się wydarzeniem, który będzie miał znaczenie nie tylko dla Gdańska i kultury polskiej, lecz także dla słuchaczy w całej Europie. – Koncerty będą retransmitowane przez naszych partnerów zrzeszonych w Europejskiej Unii Nadawców – zapowiedziała.

O tym, jak doszło do bezprecedensowej współpracy festiwalu i Dwójki, opowiadał także Filip Berkowicz, dyrektor artystyczny Actus Humanus. Wyjaśniał ponadto, jakie znaczenie dla gdańskiej imprezy ma przyznanie jej prestiżowego wyróżnienia Europe for Festivals.

***

Prowadzi: Piotr Kędziorek

Gość: Małgorzata Małaszko-Stasiewicz (dyrektor Programu 2 Polskiego Radia), Filip Berkowicz (dyrektor artystyczny Actus Humanus)

Data emisji: 7.12.2015

Godzina emisji: 8.35

Materiał wyemitowano w audycji "Poranek Dwójki".

mc/kd

Komentarze1
aby dodać komentarz
PiotrIM2015-12-07 19:14 Zgłoś
Szkoda, że można słuchać tylko rano. Praca. Gdyby jeszcze istniała możliwość posłuchania w internecie o dowolnej porze. :)

Czytaj także

Muzyka dawna w Polsce. Koniec etapu miłośników?

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2015 19:00
- Wykonawstwo historyczne stało się przez ostatnie dwadzieścia lat domeną zawodowców. To nie kwestia mody, lecz ważnego historycznego procesu - uważa Lilianna Stawarz z Warszawskiej Opery Kameralnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agata Sapiecha i sekrety wokalne muzyki dawnej

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2015 09:00
- Podczas koncertów Międzynarodowej Letniej Akademii Muzyki Dawnej wyjaśniamy publiczności dlaczego śpiewamy tak, a nie inaczej - mówiła w Dwójce wybitna skrzypaczka.
rozwiń zwiń