X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pardes Festival. Sztuka żydowska w Kazimierzu Dolnym

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2016 08:00
W "Poranku Dwójki" rozmawialiśmy z Aleksandrą Markiewicz, dyrektorką programową Pardes Festival - Spotkania z Kulturą Żydowską.
Audio
  • Rozmowa o Pardes Festival - Spotkania z Kulturą Żydowską w Kazimierzu Dolnym (Poranek Dwójki)
Uroczyste otwarcie festiwalu odbędzie się 16 sierpnia o godz. 17.00 w kazimierskiej synagodze. W programie inauguracji multimedialna prezentacja galerii Paradisus Iudaeorum na wystawie stałej Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN
Uroczyste otwarcie festiwalu odbędzie się 16 sierpnia o godz. 17.00 w kazimierskiej synagodze. W programie inauguracji multimedialna prezentacja galerii Paradisus Iudaeorum na wystawie stałej Muzeum Historii Żydów Polskich POLINFoto: Elapros, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons

Festiwal, który rozpocznie się 16 sierpnia w Kazimierzu Dolnym, przywraca wielokulturowe oblicze miasta i całej Lubelszczyzny. W ramach programu przewidziane są prezentacje multimedialne, koncerty, projekcje filmów, oraz spacery tematyczne po kolekcjach Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym. Kulminacją pięciodniowego festiwalu będzie zaplanowany na 20 sierpnia koncert zespołu Bester Quartet, którego twórca Jarosław Bester był również gościem Dwójki.

***

Prowadzi: Tomasz Obertyn

Goście: Aleksandra Markiewicz (dyrektor programowa Pardes Festival), Jarosław Bester (muzyk)

Data emisji: 11.08.2016

Godzina emisji: 8.10

Materiał został wyemitowany w audycji: Poranek Dwójki.

bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kromer Festival. 5 stuleci w 10 koncertach

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2016 09:00
- Każdego dnia pomiędzy 11 a 13 sierpnia wybitni reprezentanci wykonawstwa historycznego prezentować będą w Bieczu najwspanialsze dzieła trzech epok - mówił w Dwójce o wielkim święcie muzyki dawnej Filip Berkowicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prof. Prokopiuk i prawa kosmosu u Mahlera

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2016 10:39
- Gustav Mahler jest ostatnim kompozytorem, którego jestem w stanie słuchać. To co było po roku 1918 dla mnie jest skrzyżowaniem kakofonii z czymś jeszcze gorszym - mówił w Dwójce eseista, popularyzator antropozofii w Polsce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Chciałabym mieć takiego męża jak Z. Beksiński"

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2016 09:30
- Utarła się opinia, że był dziwakiem, ale to był całkiem dobrze osadzony w rzeczywistości mężczyzna - mówiła w Dwójce Aleksandra Konieczna, aktorka, która zagrała Zofię Beksińską w filmie "Ostatnia rodzina".
rozwiń zwiń