Konkurs "Dwójka na piątkę". Wygrywaj książki!

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2017 12:00
Od poniedziałku 16 października w ramach konkursu w "Poranku Dwójki" mamy dla Państwa zestaw książek Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego.
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: shutterstock.com/Alextype

Aby powalczyć o książki, wystarczy słuchać Dwójki o 8.30 i odpowiedzieć na dźwiękową zagadkę - najciekawsze propozycje zakwalifikujemy do finału, który rozegra się na naszej antenie o 9.15.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie przesyłają wiadomość tekstową pod numer telefonu 71 211 (koszt:1,23 zł brutto za wysłanie wiadomości, odpowiedź należy poprzedzić prefiksem "poranek""poranek.odpowiedź" SMS powinien mieć do 160 znaków) wraz z kreatywną odpowiedzią i rozwiązaniem rebusu dźwiękowego zaprezentowanego na antenie.

Regulamin konkursu "Dwójka na Piątkę"

Zachęcamy do udziału w konkursie!


Zobacz więcej na temat: konkurs
Czytaj także

Sacrum Profanum. Jak zachęcić do strefy dyskomfortu

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2017 11:00
- Nasze tegoroczne hasło jest przekornym rzuceniem wyzwania publiczności, która do tej pory do nas nie dotarła, bo była przekonana, że to jest festiwal z "nieludzką muzyką". Staramy się walczyć z takimi stereotypami - mówił Krzysztof Pietraszewski, kurator Sacrum Profanum, który w tym roku odbywa się pod hasłem "Wejdź do strefy dyskomfortu".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Mali i duzi. Jeszcze więcej języków w Europie

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2017 11:00
– Jednym z celów Europejskiego Dnia Języków jest wspieranie różnorodności kulturowej i wielojęzyczności – mówiła Iwona Kuczkowska z Instytutu Goethego.
rozwiń zwiń