X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Film "Kurier". Nowa misja Muzeum Powstania Warszawskiego

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2018 18:46
Gościem audycji będzie dyrektor placówki Jan Ołdakowski. Porozmawiamy o filmie inspirowanym życiem Jana Nowaka Jeziorańskiego, który kręci Władysław Pasikowski przy współpracy z muzeum.
Dziennikarka Grażyna Torbicka (L), dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego Jan Ołdakowski (P) oraz producent Klaudiusz Frydrych (C) podczas spotkania z twórcami filmu Kurier w Muzeum Powstania Warszawskiego
Dziennikarka Grażyna Torbicka (L), dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego Jan Ołdakowski (P) oraz producent Klaudiusz Frydrych (C) podczas spotkania z twórcami filmu "Kurier" w Muzeum Powstania WarszawskiegoFoto: Jakub Kamiński/PAP

Premierę filmu "Kurier" zaplanowano na początek 2019 roku. Szczegóły o godz. 8.10 (transmisja wideo).


powstanie663.jpg
Powstanie Warszawskie - serwis specjalny

Ponadto w audycji: opowiemy o warsztatach animacji filmowej "Świat Piotra Dumały", które odbędą się w najbliższy weekend w Gdańsku (7.50), zaprosimy do warszawskiej Królikarni, gdzie w czasie wakacji organizowane są oprowadzania konserwatorskie (8.50), a także relacje z Festiwalu Rękopisów w Opactwie tynieckim (9.20), z Londynu na temat najnowszych wydarzeń kulturalnych (9.30) oraz z Festiwalu Transatlantyk w Łodzi (9.45).

Naszą "Płytą Tygodnia" są "Sonaty skrzypcowe" Johannesa Brahmsa w nowym nagraniu Sirkki-Liisy Kaakkinen-Pilch, której przy fortepianie towarzyszy Tuija Hakkila. Kolejny raz swoimi rekomendacjami kulturalnymi podzieli się też ze słuchaczami Tomasz Padło.

Zapraszamy również do udziału w konkursie "Pocztówki z wakacji". Do wygrania książki Wydawnictwa Czarne. 

***

Na "Poranek Dwójki" w środę (18.07) w godz. 7.00-10.00 zaprasza Paweł Siwek.

pg/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Filmowy hołd dla Kuriera z Warszawy

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2016 11:00
- Przygotowujemy film o Janie Nowaku-Jeziorańskim. Jego reżyserem jest Władysław Pasikowski - mówił w Dwójce Jan Ołdakowski, dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego.
rozwiń zwiń