X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jazzowa Jesień. Spotkanie z Anną Stańko

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2018 14:36
Gościem "Poranka Dwójki" będzie córka wybitnego jazzmana, którego imieniem nazwano festiwal jazzowy w Bielsku-Białej.
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Barandash Karandashich

Tegoroczna odsłona festiwalu Jazzowa Jesień będzie wyjątkowa - po raz pierwszy odbędzie się on bez Tomasza Stańki. Wybitny jazzman zdążył jednak przed śmiercią ułożyć program. O festiwalu i o Tomaszu Stańce porozmawiamy o godz. 8.30 z jego córką - Anną Stańko.

W audycji spotkamy się też z Aleksandrą Hnatiu - tegoroczną laureatką nagrody Polskiego PEN Clubu. Zaprosimy też Państwa na transmisje i retransmisje koncertów z cyklu "100 na 100. Muzyczne dekady wolności", które będą mogli Państwo usłyszeć na antenie Dwójki w niedzielę 11. listopada.

Nie pominiemy też 100 rocznicy praw wyborczych Polek - z tej okazji Dom Spotkań z Historią, Fundacja na rzecz Równości i Emancypacji STER oraz Fundacja Warszawa jest kobietą przygotowały wystawę "Nasze bojownice".

Przed wielką rocznicą odzyskania niepodległości zapraszamy na wyjątkową "Płytę Tygodnia" oraz do udziału w konkursie "Dwójka na piątkę".

***

Na "Poranek Dwójki" w piątek (9.11) w godz. 7.00-10.00 zaprasza Tomasz Obertyn.

mko

Zobacz więcej na temat: Jazz
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zakir Hussain: po narodzinach tata wyśpiewał mi rytm

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2015 08:00
O tym, dlaczego nie został gwiazdą rocka, oraz o rytmicznych różnicach między Indiami a Zachodem gwiazda EtnoKrakowa - Zakir Hussain opowiadał w Dwójce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Stańko prywatnie o tacie i festiwalu Jazzowa Jesień jego imienia

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2018 10:00
- Cieszę się, że jest to festiwal imienia Tomasza Stańko, ale wolałabym, żeby było inaczej. Chciałabym, by jak zawsze tata był dyrektorem artystycznym Jazzowej Jesieni w Bielsku-Białej, która teraz jest ku jego pamięci – mówiła w Dwójce córka wybitnego jazzmana.
rozwiń zwiń