X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Walter Diaz Ovalle: Opowieści to życie

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2018 13:00
Opowieści z Kolumbii otuliły zebranych w Instytucie im. Zbigniewa Raszewskiego zapachem świeżo palonej kawy. Nimi właśnie Walter Diaz Ovalle zamknął pierwszy dzień Festiwalu Sztuki Opowiadania, podczas którego można było przysłuchiwać się opowiadaniom z całego świata.
Audio
  • Walter Diaz Ovalle na 13. Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Opowiadania w Warszawie (Dwójka/Poranek Dwójki)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

– Kiedy opowiadam historie, robię to tak, jakbym opowiadał je sam sobie. Gdy opowiadam je dzieciom, patrzę na ich reakcje, gdy zaś opowiadam je dorosłym, przypominam sobie o tym, że my, jako dojrzali ludzie, mamy zdolność do tego, aby pozwalać się zadziwić dzięki historiom i zaskakiwac przez życie – tłumaczył Walter Diaz Ovalle.

- Dzięki opowieściom możemy pokochać, marzyć, tworzyć, po prostu być – kontynuował kolumbijski mistrz opowieści. – Nie ma żadnej wątpliwości, że historie się zmieniają zgodnie z tym, czego ja jako człowiek potrzebuję. Opowieści to życie.

Na 13. Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Opowiadania w Warszawie mogliśmy usłyszeć opowieści z Francji, Norwegii, Belgii i Polski i wielu innych zakątków świata. Zapraszamy do odsłuchania rozmowy z Walterem Diazem Ovalle.

***

Tytuł audycji: Poranek Dwójki

Rozmawiała: Łucja Siedlik

Goście: Walter Diaz Ovalle  (Kolumbia)

Data emisji: 24.11.2018

Godzina emisji: 7:50

gs/at

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak