X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Musical ponad wszystko, czyli dwie dekady Teatru Roma

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 14:03
Gośćmi "Poranka Dwójki" będą Zofia Nowakowska i Janusz Kruciński – aktorzy warszawskiej sceny muzycznej, z którymi podsumujemy jej artystyczne dokonania.
Kadr ze spektaklu Mamma Mia w Teatrze Roma
Kadr ze spektaklu "Mamma Mia" w Teatrze RomaFoto: mat. prasowe/Teatr Roma

Od "Crazy for You", pierwszej musicalowej premiery na deskach Romy, aż do największej produkcji w historii teatru, musicalu "Piloci", minęło 20 lat. W tym czasie scena musicalowa Teatru Roma była miejscem głośnych przedstawień - "Wesołej wdówki", "Miss Saigon", "Kotów", "Upióra w operze" i wielu innych spektakli. O dwóch dekadach działalności teatru porozmawiamy z naszymi gośćmi o godz. 8.30 (transmisja wideo).

W "Poranku Dwójki" pochylimy się też nad tematem społecznie zaangażowanych gier komputerowych. W Warszawie rozpoczyna się wydarzenie poświęcone pozytywnym aspektom gier wideo - Festiwal Games for Impact. W naszym cyklu "Kulturalny zawód" opowiemy też o pracy scenografa.

Ponadto w audycji usłyszymy wywiad z Morgane Polański. Córka Romana Polańskiego i Emmanuelle Seigner poszła w ślady swojej mamy i została aktorką. O jej starcie, życiu w cieniu rodziców i planach zawodowych posłuchamy po godz. 8.00.

Dla głodnych rywalizacji będziemy mieli konkurs wiedzy "Dwójka na Piątkę" (początek po godz. 8.00). Do zdobycia również nowa "Płyta tygodnia" - "Gloria Campaner & Leszek Możdżer / Live at Enter"

***

Na "Poranek Dwójki" w czwartek (29.11) w godz. 7.00-10.00 zaprasza Jakub Kukla.

mko/jp

Zobacz więcej na temat: musical
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jubileusz najstarszej i największej sceny muzycznej

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2018 14:07
O jubileuszowym sezonie, pracy oraz wyzwaniach stojących przed aktorami, rozmawialiśmy w audycji z najmłodszymi solistami teatru – Katarzyną Wojasińską i Maciejem Podgórzakiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowe premiery i jubileusze

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2018 15:40
Za nami premiera "Blaszanego bębenka" w reżyserii Wojciecha Kościelniaka. W audycji opowiadaliśmy o najnowszym spektaklu wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol oraz o doniesieniach ze świata teatru muzycznego.
rozwiń zwiń