X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gdańscy muzycy wspominają swojego prezydenta

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2019 12:00
Sobotni folkowy "Poranek Dwójki", w związku z żałobą narodową po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza, będzie przede wszystkim muzyczny. 
Znicze przy Dworze Artusa na Długim Targu w Gdańsku, 14 bm. gdzie odbył się Wiec Przeciwko Nienawiści i Przemocy poświęcony pamięci zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.
Znicze przy Dworze Artusa na Długim Targu w Gdańsku, 14 bm. gdzie odbył się „Wiec Przeciwko Nienawiści i Przemocy" poświęcony pamięci zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.Foto: PAP/Adam Warżawa

Zmarłego tragicznie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza w dzień uroczystości pogrzebowych ok. 9.10 wspominać będą dwaj ważni, związani z nim, gdańscy artyści - saksofonista Mikołaj Trzaska i kontrabasista Olo Walicki.

Tematu kultury tradycyjnej poruszymy w kontekście wschodnich tradycji świątecznych, m.in. o 8.10 dowiemy się więcej o święcie Jordanu z relacji Mariany Kril, a o 8.50 w "Abecadle etnografa" o potoczności i wiedzy potocznej w rozumieniu antropologicznym opowie dr Maria Małanicz-Przybylska.

Zapraszamy do odsłuchania także naszych stałych propozycji: "Pięciu minut nad Biblią", a także przeglądu prasy i tygodników. 

***

Na "Poranek Dwójki" zapraszamy w sobotę (19.01) w godz. 7.00-10.00. Program poprowadzi Piotr Kędziorek.

at/bch
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak