X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Halo Kultura - nowa przestrzeń artystyczna w Gdyni

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2019 10:21
Gośćmi audycji były Diana Lenart i Katarzyna Korzeniewska - przedstawicielki stowarzyszenia, z inicjatywy którego zmieni się przeznaczenie gdyńskich Hal Targowych.
Audio
  • Diana Lenart i Katarzyna Korzeniewska ze stowarzyszenia "Halo Kultura" o nowej przestrzeni artystycznej w Gdyni (Poranek Dwójki)
Artyści Halo Kultura
Artyści Halo KulturaFoto: materiały pras.

Od pierwszych dni lutego podziemia tych obiektów opanują artyści, których będzie można odwiedzić w powstających tam pracowniach. Tu też swoje siedziby będą miały organizacje pozarządowe. Ale głównie z tej przestrzeni skorzystają wszyscy spragnieni łączności z kulturą - w Halach Targowych organizowane będą wystawy, działania artystyczne i wydarzenia kulturalne otwarte dla mieszkańców.

Jakie znaczenie Hale Targowe mają dla architektury Gdynii i jej mieszkańców? Co będzie się działo podczas otwarcia nowej przestrzeni w weekend 2-3 lutego? O tym w nagraniu audycji.

***

Prowadził: Paweł Siwek

Goście: Diana Lenart i Katarzyna Korzeniewska (stowarzyszenie "Halo Kultura")

Data emisji: 29.01.2019

Godzina emisji: 9.30

Materiał został wyemitowany w audycji "Poranek Dwójki".

pg

Zobacz więcej na temat: Gdynia Paweł Siwek KULTURA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Gdynia: symbol spełnionego marzenia o niepodległości

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2018 17:00
- Koncepcje, które legły u podstaw powstania Gdyni narodziły się w pierwszej połowie lat 20. ubiegłego wieku, ale dopiero późniejsze decyzje Eugeniusza Kwiatkowskiego doprowadziły do zbudowania portu i miasta na wielką skalę – mówił w Dwójce prof. Tadeusz Stegner.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Artur Baranowski: tata od dziecka był związany z wodą

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 11:59
- W latach 50. udało mu się otrzymać kolejne patenty żeglarskie, łącznie z patentem szypra. Pływał na ówczesnych żaglowcach, to były jednostki szkolne marynarki wojennej. Sporo czasu spędził pod żaglami. Jego prace naprawdę oparte są o znajomość wody, morza - mówił w Dwójce syn malarza Henryka Baranowskiego.
rozwiń zwiń