X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kultowa opowieść na deskach teatru

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2019 12:43
Gośćmi "Poranka Dwójki" będą Maciej Musiałowski i Jędrzej Wielecki, aktorzy warszawskiego Och-Teatru, którzy opowiedzą o scenicznej adaptacji "Stowarzyszenia Umarłych Poetów".
Plakat promujący spektakl
Plakat promujący spektaklFoto: mat. promocyjne

Historię spotkania charyzmatycznego, pełnego oddania i pasji nauczyciela oraz studentów elitarnej męskiej Akademii Weltona pamiętają zapewne wszyscy miłośnicy kina i literatury. Tym razem kultowe "Stowarzyszenie Umarłych Poetów" będą mogli Państwo zobaczyć w wersji teatralnej. W warszawskim Och-Teatrze trwają ostatnie próby przed długo oczekiwaną premierą. O spektaklu porozmawiamy z naszymi gośćmi o 8.30 (transmisja wideo).

 O 9.30 opowiemy natomiast o artystycznych biznesach. Pretekstem jest Konferencja Startup Art. We wtorek na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie  uczestnicy będą się dzielić doświadczeniami na temat prowadzenia biznesu w sektorze kreatywnym, usłyszą też historie artystów, którzy przeszli od pomysłu do dobrze prosperujących firm.

Ponadto w audycji:

  • relacja z gali wręczenia Polskich Nagród Filmowych "Orły"
  • rozmowa z laureatem Nagrody im. Zygmunta Hübnera CZŁOWIEK TEATRU.  W tym roku został nim Tomasz Rodowicz - dyrektor artystyczny Teatru CHOREA, aktor, reżyser, muzyk, wykładowca akademickim w dziedzinie teatru, wybitnym twórcą polskiego teatru alternatywnego
  • felieton językowy Bartka Chacińskiego Nowa Mowa.

Poranek dopełnią konkurs "Dwójka na piątkę" oraz "Płyta tygodnia"

***

Na "Poranek Dwójki" we wtorek (26.03) w godz. 7.00-10.00 zaprasza Paweł Siwek

mko/bch

Zobacz więcej na temat: spektakl
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bharat Rang Mahotsav. Polski teatr na festiwalu w Indiach

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2019 15:00
- Było dla nas wielkim zaskoczeniem, że oglądając "Zemstę" publiczność w Indiach reaguje dokładnie tak samo, jak polscy widzowie. Wcześniej odczytano streszczenie sztuki i publiczność znała jej treść. Oczywiście istniała bariera językowa, ale odbierano emocje wyrażone grą aktorską - mówił w Dwójce Piotr Adam Półtorak, dyrektor teatru z Białegostoku.
rozwiń zwiń