X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Poranek z Festiwalem "Dwa Teatry"

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2019 20:25
Zapraszamy na specjalne wydanie "Poranka Dwójki" – prosto z Sopotu, gdzie dobiega końca XIX Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry".
Festiwal Dwa Teatry 2019
Festiwal "Dwa Teatry 2019"Foto: Krzysztof Sielicki

W audycji posłuchamy reakcji słuchaczy i twórców po niedzielnej premierze "Pragmatystów" Stanisława Ignacego Witkiewicza. Intencja autora wybrzmiała w czystej formie słuchowiska, które zostało zaprezentowane na żywo na scenie kameralnej Teatru Wybrzeże. O roli Kobietona oraz innych kreacjach prezentowanych podczas "Dwóch Teatrów" opowie Katarzyna Dąbrowska.

Józef Opalski natomiast będzie mówił o słuchowiskach "Suflerka" oraz "Pod stopami niebo i nad głową niebo". Porozmawiamy także z laureatami tegorocznej Wielkiej Nagrody festiwalu - Haliną Łabonarską i Janem Englertem. Zajrzymy również za kulisy spektakli konkursowych oraz dowiemy się, który z dwóch teatrów - teatr radia czy telewizji - wolą uczestnicy festiwalu.

***

Na "Poranek Dwójki" w poniedziałek (27.05) w godz. 7.00-10.00 zaprasza Paweł Siwek.

jp/bch

Zobacz więcej na temat: Dwa Teatry
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Festiwal "Dwa Teatry – Sopot 2019" w radiowej Dwójce

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2019 15:00
XIX Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry" odbywa się w dniach 24-27 maja w Sopocie. Program 2 Polskiego Radia zaprosił z tej okazji na premierowe słuchowisko, rozmowy z organizatorami wydarzenia, z aktorami, a także na relacje z tego wielkiego święta radiowego i telewizyjnego teatru.
rozwiń zwiń