X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polska. Świat kontrastów

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2019 12:58
W "Poranku Dwójki" porozmawiamy z Szymonem Rogińskim, fotografem, który w swojej najnowszej publikacji zatytułowanej "Internety" pokazał nasz kraj jako miejsce, gdzie nowoczesność przeplata się z chaosem i ruiną.
Różnorodna architektura Warszawy
Różnorodna architektura WarszawyFoto: shutterstock/ BBA Photography

Z jednej strony chaotyczna, barakowa zabudowa pozbawiona jakiegokolwiek architektonicznego planowania i podupadające budynki świadczące o upływie czasu i niedostosowaniu do obecnej rzeczywistości. Z drugiej nowoczesna technologia i Internet, będące symbolem postępu. Taki świat wyłania się ze zdjęć znakomitego fotografa Szymona Rogińskiego w jego najnowszej publikacji "Internety". Książka, uzupełniona esejami Edwina Bendyka i prof. Moniki Kostery, ukazuje współczesny polski krajobraz zurbanizowany na przykładzie budynków, w których sprzedawane są usługi kojarzone z nowoczesnością - komputery i Internet. Szymon Rogiński będzie gościem Poranka Dwójki - zapraszamy w  podróż po Polsce kontrastów o godz. 8.30. (transmisja wideo).

Ponadto w audycji:

  • relacja z Lata z Radiem - tym razem zapraszamy państwa do Stalowej Woli;
  • co i kto brzmi w Szczebrzeszynie na festiwalu Stolica Języka Polskiego - o to zapytamy Aldonę Łaniewską-Wołłk, która relacjonuje dla Państwa to wydarzenie;
  • The Quiet in the Land, Tomasz Chyła Quintet, Jolanta Pszczółkowska-Pawlik i soliści operowi, czyli Membrana Festiwal nad Świdrem.

***

Na "Poranek Dwójki" w piątek (9.08) w godz. 7.00-10.00 zaprasza Tomasz Obertyn

am/mko

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak odzyskać przestrzeń miejską?

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2019 12:00
- Place są kluczowym miejscem w mieście, bo są odczytywane jako miejsca specjalne, w których mieszkańcy się spotykają, widzą się, wymieniają - opowiadała Bogna Świątkowska z Fundacji Bęc Zmiana.
rozwiń zwiń